Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vinnetek haza Angliabol?

Mit vinnetek haza Angliabol?

Figyelt kérdés
Nemsokara megyek haza Angliabol es szeretnek valami angolosat hazavinni a rokonoknak, baratoknak. En Cadbury csokira gondoltam meg ilyesmikre, amit inkabb csak itt lehet kapni, de igazabol ezen kivul semmi nem jut eszembe. Tudom vannak ilyen boltok, de en nem akarok buszos kulcstartot meg ilyeneket, inkabb edessegre gondoltam vagy valamilyen kajara, aprosagra. Varom az otleteket. Ki mit vinne vagy szokott hazavinni illetve meg arra is kivancsi vagyok, ki minek orulne Angliabol. Koszi.

2012. nov. 7. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemon curd
2012. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez is jo otlet, eszembe se jutott. Varom a tovabbi valaszokat. :)
2012. nov. 7. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valami olyat akarsz hazahozni, ami itthon biztos nincs, akkor javaslom a pénzt :).
2012. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vigyél haza engem! :)
2012. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi, mindketto megnevettetett! :)
2012. nov. 7. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Cadbury is kapható itthon, bár persze nem minden sarkon, szóval az attól még jó lehet akár.
2012. nov. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 xlacax válasza:

Csoki-Csoki és csoki a többi pedig olyan kütyük amit itt nem kapsz meg csak jóval drágában.Van miből válogatni.

........

Én körül néztem a csomagküldő szolgálatok között de a Royal Mail volt a legolcsóbb.

Szerintetek érdemes 300 font körüli csomagot velük küldeni haza.

Köszi

2012. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sok sok OREO-t
2012. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Az Oreo az full ugyanaz mint otthon a pilota keksz, azt felesleges.
2012. nov. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugye, nem is olyan konnyu... Neheziti a dolgot, hogy gyerekeknek is kell, felnotteknek meg baratoknak. Illetve nem kell, de en szeretnek. Szoval meg mindig csak elkepzeleseim vannak, szivesen olvasom a valaszaitokat tovabbra is. Ja es koszi azoknak, akik eddig valaszoltak.
2012. nov. 10. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!