Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha este 11-re megérkezem a...

Dzs3 kérdése:

Ha este 11-re megérkezem a reptérre (Ferihegy) de a repülő amivel megyek csak reggel 6-kor indul akkor is mehetek biztonsági ellenőrzésre és utána várakozhatok a terminálban reggelig?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok ezért nem tudok hajnalban felérni
2013. jan. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A legelső gépekhez a becsekkolás már 3-fél 4 körül elkezdődik, az utolsók pedig bőven éjfél után landolnak, szóval 95%, hogy nem zárják be a köztes 1-2 órára, de szerintem azért telefonálj oda, hogy biztos lehess.
2013. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A becsekkolással nincs probléma mert fapadossal megyek és azt megcsináltam online
2013. jan. 10. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nem a csekkelés miatt írta hanem azért, hogy valószínűleg este is van forgalom, nem zárják le a terminálokat.

Igazából ahol gond lehet az a biztonsági ellenőrzés, ott nézik a jegyet és ha este 11-kor szeretnél bemenni, akkor lehet, hogy nem engednek be (lényegében az még az előző napon van.) De én még nem próbáltam ezt, szóval lehet, hogy simán gond nélkül bemehetsz.

2013. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lyllus94 válasza:
Nem fog beengedni az automata kapu mert nem stimmel a dátum. 3.50 korul tudsz leghamarabb
2017. okt. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!