Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül repülôvel...

Mennyibe kerül repülôvel angliába utazni budapestrôl?

Figyelt kérdés
Kb.
2013. febr. 14. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

5000-től 120 ezerig mozog az ár, csak rajtad múlik, mit kombinálsz ki.

De a fapados szarságok nem Londonba érkeznek, hanem 40-60 km-re a várostól.

Ha nem vered a fogadhoz a garast, akkor a Heathrowra érkezel és előtte nem kezelnek úgy, mint egy ketreces csirkét.

30-40 ezret szánj rá minimum.

2013. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző jó nagy baromságokat írt, bár az ár az nagyjából stimmelt, de a többi körítés az ilyen szokásos semmitmondó, sznob marhaság, mert fapadosokat szidni "menő" vagy én nem tudom!?


Senkit nem néznek csirkének. Lutonról a bejutás meg easybusszal akár 2 fontért megvan.


Wizzairrel én voltam már oda-vissza kb. 5000 forintért, de 20-40 között van inkább jellemzően egy ilyen retúr út. Plusz csomag persze ha kell. Nekünk nem kellett, így tényleg csak 5000 volt a retúr jegyünk. :)

Én azt gondolom ennyiért bőven megérte akkor is ha nem Heathrowra szállt le.


Mellesleg a Malév is egy aljadék fapados cég volt ezek szerint?? Csak mert az sem Heathrowt használta pályafutása vége felé!!

2013. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!