Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a gyereketeket...

Ti elengednétek a gyereketeket Csernobilba 3 napra?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha azzal állna elétek a gyereketek, hogy el fog menni oda? Totál rákattantam a témára, és fel vagyok pörögve :D "megfertőzött a téma"


Pl ez miatt kérdezem: [link]


Nézzétek a képeken a az állatokat, és a kisgyereket.



2013. máj. 24. 00:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
(Hupsz véletlenül mellé lőttem a kategóriában :D )
2013. máj. 24. 00:59
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja és csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2013. máj. 24. 01:03
 3/24 anonim válasza:
100%

Nem tudok a kérdésre válaszolni, mert nincs gyerekem, de feltételezem nagyon félteném.


Viszont köszi a linket, nagyon érdekes, itt nyálazom az oldalakat, amióta kitetted a posztot. Tényleg köszi.


Mondjuk az urbexezést én máshol folytatom, de más helyek is paráztatósak, Csernobiltól valószínűleg szétenne az adrenalin.

2013. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Látom téged is "megfertőzött a csernobil láz" :D Amúgy szívesen ;)
2013. máj. 24. 01:42
 5/24 anonim válasza:
76%

ez erdekes volt koszi.

De en nem engednem el a gyerekem

2013. máj. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
18 alatt nem engednek be, fölötte meg már nem nagyon kell a szüleidtől engedélyt kérned.
2013. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kényes téma az biztos. Nekem még nincs gyerekem, vagyis most vagyok 8. hónapos terhes, tehát nem tudok ilyen szempontból válaszolni neked, de az biztos, hogy először is nagyon utánajárnék bizonyos dolgoknak Cserobil környékén... pl, hogy milyen mértékben van jelen napjainkban a sugárzás. Ez egy fontos mérvadó adat lenne... ugyanis ha a megengedett értéken belül mozog akkor talán elengedném, amúgy nem.
2013. máj. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Bocsi az elütésekért...
2013. máj. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Én elengedtem. A lányom 16 éves, és addig is jó volt fizikából (a fizikatanár szervezte az utat), de azóta egyenesen fizikusnak, ha az nem jön össze, fizikatanárnak készül.

Folyton az után olvas, mi okozta,mit kellett volna máshogyan, lehetne- e jobban. Jövőre ez lesz az oktv-témája. Már felkutatott egy városunkból származó valami nemzetközi atomkutyafülénél dolgozó pasit is :)))


Engedd el, mert hatalmas élmény. Megdöbbentő, és meghatározó. Kicsit (nagyon) más terület, de nekem Auschwitz volt ilyen.

2013. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
De, beengedik a 18 alattiakat is, felnőtt kísérővel, és papírral. (mondjuk tőlünk csak ketten voltak 18 alatt)
2013. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!