Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra, hogy ha...

Mennyi az esély arra, hogy ha itthon beteszek egy üveg bort (ajándék) a bőröndömbe, az a két órás BP-Frankfurt táv után épségben kerül ki onnan?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék azzal indítani, hogy összetörtem az ajándékot..
2008. jún. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cég külföldi vendégei mindig bort kapnak ajándékba (Tokajit) és a bőröndben viszik haza - eddig tudtommal senkinek nem tört össze. Jól körbe kell bugyolálni ruhákkal, ha tudod, akkor dobozba beletenni és nem lesz gond.
2008. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi évente többször utazunk haza és sokszor viszünk hozunk bort, pálinkát. én mindig belerakom egy szatyorba amibe ha összetörne sem folyna ki aztán télen a bakancs vagy csizmaszárába raktam (helykihasználás) vagy jól körbe ruhákkal. soha még egy karc sem lett rajta.
2008. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha vittünk valami piát repülőn, becsomagoltuk egy törülközőbe. Szerintem az meg kell, hogy védje a dobálások miatti sérülésektől.
2008. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is a törcsis megoldást javaslom, persze az sem árt, ha rendes kemény (műanyag)fedeles böröndbe rakod.
2008. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!