Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az utazás egy sima...

Milyen az utazás egy sima Debrecen-London járaton és egy London-New york járaton?

Figyelt kérdés

A repüőgépen utazás az egy jó dolog,de pl. én a London-New york járaton nem annyira mernék utazni,meggondolnám,mert,ha elfogyik az üzemanyag vagy elromlik,oké,hogy szépen lelandol,de nem mindegy,hogy hová.A New yorki járat az óceánba landolna le gond lenne,mert én nem tudok úszni és van aki még nem.De,ha egy Magyarország-Debrecen v Budapest és London közötti járaton nem félnék,mert tudom,hogy szárazföldre ereszkednénk le és semmi gond.


Szerintetek milyen az utazás egy Amerikai járaton,mennyivel más mint egy Londonin?



2013. aug. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nem fogy el az üzemanyag! bőven ki van az számolva! A tengerentúli járatok jobbak. kényelmesebb, nagyobb gépek mint a fapadosok. amúgy meg 10-11.000 méteres magasságból mindegy hova zuhan a gép, úgysem éled túl!
2013. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:

1. Nem fogy el az üzemanyag, mert még bőven rászámolnak.

2. Útközben is vannak potenciális leszállóhelyek (kitérőhelyek): Izland, Grönland, Kanada szigetei.

3. Csak repülőtéren biztonságos kényszerleszállni üzemanyag híján: semmilyen terep nem alkalmas arra, hogy sérülésmentesen fogadjon egy sugárhajtású repülőgépet.

2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Debrecen helyett Sármellék repteret akartam írni,mert onnan megy még Londonba Pesten kívül,nem Debrecenből,elnézést.
2013. aug. 5. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Sármellékről már nem megy Londonba gép. Csak Budapestről és Debrecenből.
2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Európán belül egész rutinos az utazás, különösebb dolgok nincsenek, becsekkelsz (otthon vagy a reptéren) ha van csomagod feladod, átmész az ellenőrzésen. A gépen kb. 200-an max ha vannak. Én jobban félnék, hogy Európán belül elfogy az üzemanyag, a fapadosok nagyon kiszámolják, hogy mennyi üzemanyagot visznek, volt már több ilyen esett is (elég ha beírod a googleba: Ryanair üzemanyag).

New Yorkba én nem mondanám, hogy kényelmesebb utazni. Komoly ellenőrzések vannak már a gépre szállás előtt is. Ellenőrzik az útlevelet is. Az ilyen gépeken akár 400 utas is lehet. Ezeken a gépeken nagyon kevés hely van, hosszú uton kifejezetten kényelmetlen. Igaz nézhetsz filmeket, zenét hallgathatsz, játszhatsz a szorakoztató rendszer segítségével, de még így is elég unalmas az utazás. Ha elfogy az üzemanyag akkor vízre is lehet kényszer leszállást végrehajtani. Plusz írta valaki, hogy szigetek is vannak. Egyébként meg teljesen felesleges ilyen dolgokan agyalni szerintem egy repülőgép balesetben meghalni oltári nagy balszerencse, ennyi erővel azért is félhet az ember, hogy este amikor alszik becsapodik a lakásába egy zuhanó repülő (volt már rá többször is példa, hogy lakott területre zuhant le a repülő).

2013. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

London-NewYork eseménytelen utazások egyike.

Bár számít melyik társasággal repülsz.

Amerikai társaságok snassz, kényelmetlen ülések (szerintem)

BA kényelmesebbek...

2013. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!