Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Holnap elutazok és egy családn...

Holnap elutazok és egy családnál leszünk elszállásolva, akik már voltak nálunk is (cserekapcsolat féle) és nem tudom milyen ajándékot vigyek nekik. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magyar fűszereket vittem, magyar bort, de volt, aki pálinkát. Csokit, túró rudit nem ajánlom, mert megolvad. Ja, meg én vittem Rubik kockát :D nem mintha kint nem lehetne kapni, de odavoltak érte :) Meg a városról vittem képeslapokat, ahol lakom.
2013. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,de ez a város ahova megyünk ez Magyarországon van.szóval ezért nem tudom mit vigyek :/
2013. aug. 15. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
jaaaa, az úgy más :D hát, akkor nem tudom. Bort szoktak amúgy is vinni vendégségbe vinni, szóval az jó ötlet.
2013. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!