Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek "azok" a helyek? Arra...

Melyek "azok" a helyek? Arra gondolok, amelyek szinte mindenkinél megvannak, hogy legalább egyszer az életben el kell jutni oda.

Figyelt kérdés
Nem egy országra, kontinensre gondolok, hanem olyan látványosságra, helyre, ami valami nagyon más, mint a megszokott, és amikor meglátod kedved támadna elbőgni magad a gyönyörtől. Nekem ilyen pl. Machu Picchu vagy a banauei rizsteraszok. Nektek melyek ezek?

2014. márc. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok az ilyen pátosztól, de ha mindenképpen mondani kell egyet, akkor a Normafa
2014. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen célom. Én csak Norilszkba akarok egyszer eljutni.
2014. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 milliárd embernek Mekka:). Nekem Moszkva volt, amíg el nem jutottam, azóta meg Vlagyivosztok, de hát kinek mi.
2014. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes. Komolyan azt hittem, hogy oldalak lesznek tele emberek által vágyott helyekről. Nem tudom, mi az oka, hogy mégsem, talán a magyar mentalitás, a közönyösség vagy pusztán nekem vannak ilyen céljaim?! Mindenesetre köszönöm a válaszokat, tanulságos volt számomra ez a dolog.
2014. márc. 14. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Rio de Janeiroban a Jézus-szobor,

Karib-térség meglátogatása, mélytengeri merülés & bálna látása, Japán (főként a vidék)

de még rengeteg helyre elmennék, de ha ezeket látnám, szerintem sírógörcsöm lenne. :D

2014. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Szabadság szobor! 🗽
2020. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!