Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a workaway. Info közvetítő cégen keresztül való utazásokról?

Figyelt kérdés
Csak személyes tapasztalatok érdekelnének, olyanoké akik már utaztak ki rajtuk keresztül, tehát nem olyanoké, akik csak messziről hallottak vmit erről. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 7. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ok, nincs személyes tapasztalatom, de:


Ők nem egy közvetítő cég, csak egy honlap. Felkerül a kínálat meg a kereslet akik megtalálják egymást...


Másik példával olyan mint ha a Vateráról vagy Apród/Jófogás stb. oldalakról kérdeznél hogy ők milyen szolgáltatást nyújtanak. Hát semmilyet, felteszi a hirdető az árut (vagy a lehetőséget hogy nála önkénteskedhetsz), a vevő pedig megveszi tőle (vagy elmegy és kipróbálja a családot/helyet, hogy ott legyen önkéntes)...


Annyi párhuzam van még hogy lehet értékelni a másik felet így lesz valami fogalmad a helyről már előre ha van róla vélemény másoktól.


Workaway-en vagy egy éves díj, 22Eu ha jól emlékszem, csak utána tudsz írni a hostoknak. Válogass kedvedre, nagy a választék!

2014. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az így már azóta lejött nekem is, hogy ez csak úgymond ilyen jellegű cég, de azért a megbízhatóság érdekelne, ill. tapasztalatok továbbra is. Annyi olyat hallottam korábban már, hogy megszívták emiatt is. Nézegettem netet, és blogokba sok jót olvastam, akik onnét szereztek ilyen jellegű munkát, de azért jó lenne közvetlenebb tapasztalat is, pl. egy magyartól is.
2014. ápr. 8. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!