Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt közületek olyan 18 év...

Van itt közületek olyan 18 év alatti személy, aki idén nem megy nyaralni sehová? Tehát egész nyáron a saját városában marad, még olyan sem lesz, hogy pl. kimegy egy hétre a nagyszüleihez.

Figyelt kérdés

Bocs, ha rossz helyre írtam de nm találtam megfelelő kategóriát.

Én idén nem megyek nyaralni, és eléggé rossz érzés, hogy a körülöttem élő gyerekek, iskola és osztálytársak, egyéb gyetek rokonok mind mennek...



2014. jún. 10. 12:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Az "evy hétre" helyett egy hétvégétvavy napot akartam írni!
2014. jún. 10. 12:56
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi az elgépelési hibákért!

Egy hétre helyett egy hétvégét vagy napot akartam írni!

2014. jún. 10. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem beszéled meg haverokkal, családtagokkal, hogy egyik nap kiruccantok a szomszéd városba szrandolni meg csavarogni? Vagy ha ennél több pénzt is rá tudtak szánni, akkor kemping vagy ilyesmi?
2014. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hjaj... nincsenek barátaim és nincs pénzünk ilyenekre. Strandra is alig fogok menni, de lehet, hogy egyszer se.

És nem én pontoztalak le.

2014. jún. 10. 14:39
 5/10 A kérdező kommentje:
12/L vagyok.
2014. jún. 10. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Van még időd kirándulni
2014. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs pénz ilyenekre.... ez mekkora kamuszöveg, mármint a szülők részéről esetedben, mert ha akarnák akkor lenne pénz egy pár napos nyaralásra... nekem is van, pedig munkanélküli vagyok fél éve.

Nyűglődj kicsit a szülőknek hogy menjetek már el valahova pár napra... hátha rájönnek hogy jééé tényleg jó ötlet.

2014. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennénk mi, nem azért nem megyünk, mert nincs kedvünk, hanem mert NINCS RÁ PÉNZÜNK! Idén. Apám munkanélküli lett, bár eddig se volt olyan sok pénz, de azért tudtunk nyaralni még tavaly.
2014. jún. 11. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
mi se megyünk sehova, pedig egyik szülőm se munkanélküli még sincs rá pénz....vagy nem is akarnak menni
2014. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, mi se mentunk, mert sporolunk es nem koltunk ilyen felesleges dolgokra.
2014. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!