Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Larnacából utazott már valaki...

Larnacából utazott már valaki Paphosra busszal? Vagy érdemesebb autót bérelni? Vagy esetleg belföldi járat? Paphos és környéke számomra érdekesebb, inkább oda mennék pár napra. Esetleg át tudom cserélni a jegyemet közvetlen járatra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Eleinte értettem amit kérdeztél, aztán elbizonytalanodtam.

Van repülőjegyed Larnakkába, és időközben rájöttél, hogy Pafosz jobban vonzana.

Ebben az esetben ezt a linket ajánlom, interaktív módon megtervezi az utadat.

[link]


Azt tudnod kell, hogy a ciprusi buszközlekedés bár fejlődik, elég lassan épül ki, ezért még nem mindig jó ötlet a buszra hagyatkozni. Persze a közösségi közlekedés abszolút a legjobb módszer, ha csak arra van szükséged, hogy megérkezel, elmész a hotelbe, ott meg napokig élvezed a nyaralást, aztán a végén visszamész a reptérre.

De ha a szigeten nézelődni is szeretnél, Ciprus még az a hely, ahol az autóbérlés a legjobb alternatíva.


A kérdésed végét nem értettem igazán, és itt bizonytalanodtam el. Szóval azt szeretnéd, hogy elcseréled a jelenleg egyik légitársaságnál levő repülőjegyedet egy másik légitársaság másik célállomásra szóló jegyére????

2014. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!