Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Útitársat keresek belföldön...

Útitársat keresek belföldön vagy akár külföldön való gyalogos, stoppos utazáshoz, kalandozáshoz. Ki tart velem?

Figyelt kérdés
Célom, hogy ezek az utak egy vagy akár több hétig is tartsanak, valamint a minél szabadabb életkörülmények mellett való lét, pl: sátrazás és minden egyéb olyan dolog ami a civilizációtól távol esik.19 éves fiú vagyok, útitársnak pedig bárkit szívesen látok nemtől és kortól függetlenül.
2014. júl. 1. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Mikorra tervezed az indulást? Kizárólag természet vagy városok is a célok között vannak?
2014. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érdekes.én is imádom a természetet távol mindentől.ellentétben egy városnézéssel meg ilyesmi azt utálom.

de felvet néhány kérdést.mibe kerül ez?mert anyagilag nem vagyok eleresztve.dolgozni nem lehet addig enni meg mégiscsak kell.

aztán a biztonság.hova lenne ez az út?van ahol ilyen olyan okokból nem biztonságos.meg ugye a bizalom egymás felé.egy idegenről hogyan döntsem el hogy nem belez e ki az erdő közepén és kapar el?elötte nem árt kicsit ismerkedni.egyébként irhatsz beszélhetünk róla. európában van értelme így körülnézni.magyarországot már eléggé bejártam.

2015. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én
2015. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!