Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol érdemes most letelepedni,...

Hol érdemes most letelepedni, ahol érdemes uj életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Magyarországon nincs jövő,mindegy milyen okból is,de ugy látom innen menni kell.

A kérdés hogy hova érdemes.Várom a tapasztalatokat.


2010. jan. 21. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Afganisztán !!

Nincs jövő, menni kell blablabla..ilyen hozzáállással máshol sem leszel sikeres.Nem tudom, h miért gondolják egyesek, xy országban kolbászból van a kerítés...

2010. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze nem komoly az Afagnisztán :DDDD
2010. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ismerőseim Írországot dicsérik,kedvesek az emberek,elég sok a munka,magas fizetések.Bár most ők is rosszabbul állnak a válság miatt.

Én Lengyelországba mennék szívesen ,de nem a pénz miatt,hanem ott az emberek többsége kedves,nem szól bele más dolgába,nyugodt közélet van.Bár anyagi szempontból csak kicsit állnak jobban,mint mi.

De valószinübb ,hogy Görögországba megyek,mert félig görög vagyok.

2010. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
29%

Letelepedni és új életet kezdeni bárhol lehet. A Magyarországon nincs jövő kijelentésedre csak a következőt tudom mondani: "Áldjon vagy verjen sors keze: | Itt élned, halnod kell."


Hogyha mindenképpen el akarsz menni az országból, a könnyű boldogulás érdekében egyszerűen leszűkíthető a lista azokra az országokra, ahol az a hivatalos nyelv, amit te a legjobban beszélsz/szeretsz.


De egy valamit jegyezz meg! Ilyen hozzáállással nem csak Magyarországon nincs jövő, hanem máshol sem. Máshol is keményen kell dolgozni.


Jah, és szerintem nem csak az anyagiakon múlik a jövő.

2010. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Skandináv országok. Az előttem szólók ha kimennek egy skandináv vagy környező (Luxemburg, Belgium, Hollandia) országba, majd meglátják, hogy az "ezzel a hozzáálással" szöveg mekkora marhaság. Magyarország egy kalap szar, én sem sokáig leszek már itt.
2010. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tibet, vagy Bhután. Nincs jövő, de múlt sincs, csak élnek az időtlen békességben, és fincsi teát isznak.
2010. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó elötti hozzászólóval.


Párom volt kinnt dolgozni többszőr is, látta hogy élnek kinnt.


Mi meg se közelítjük őket semmilyen szempontból.


Sokan maradnánk, de itt az ,,átlag" emberek max csak beledögölhetnek.

Sok sok éve húzom az igát itt,értelmetlenül, elegem volt.


Máshol is dolgozni kell, de jobbak az életkörülmények.

Nem akarom itt hagyni a gyerekeimet, nekik még roszabb lessz itt pár év múlva.

Mi több borzalmas.

2010. jan. 22. 16:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan orszag van ahova erdemes kimenni. Ahol van munka es normalis fizetes. Ahol emberszamba vesznek.

Attol fugg, hogy hova menjetek ki, hogy milyen nyelvet beszeltek. Ha pl. nemetul beszeltek, akkor nyilvan Nemeto. vagy Ausztriaba kell mennetek.

Viszont ha angolul beszeltek te vagy a parod, akkor Angliat kell megceloznotok.

Mi Londonba koltoztunk ki, az eleje nem konnyu, viszont ha kemenyek es talpraesettek vagytok, akik a jeg hatan is megelnek (ez az elejen kell!!!) akkor induljatok, vagjatok neki! Szerintem megbanni nem fogjatok a koltozest.

Mi orokre kijottunk, mar nem megyunk vissza. Gyerkoc suliba jar, mi pedig dolgozunk. Itt van penzunk, nincs anyagi gondunk es ez a legfontosabb, hiszen a penz iranyitja az egesz eletet. Ha az van, akkor minden lehet.

Nem vagyunk gazdagok, csak annyi, hogy nincs anyagi gondunk. Milyen nyelven beszeltek?

2010. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Angulul tanulunk mindketten én is és a párom is.

Én németül tanultam, de csak alapfokon tudok. Viszont most mindenképpen angolul akarunk megtanulni mindketten.

Pont a minap mondta Londont a párom, hogy oda menyjünk ki.


Tudnál nekem tanácsot adni, hogyan is érdemes kimenni?

Minden infóra kiváncsi lennék :) Köszi!

2010. jan. 26. 16:02
 10/11 anonim válasza:
Mi 6 éve élünk Írországban,keményen dolgoztunk,lehet hogy nincsenek anyagi gondjaink,de nincsenek nyarak sem,magyar színház sem,normális étel sem,zöldségek,gyümölcsök sem,értelmes emberek sem!A gyereket hónapokig nem lehet játszótérre vinni,mert az idő undorító.Szóval mindenki eldöntheti mi a fontosabb,én alig várom már hogy hazaköltözhessek.
2010. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!