Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, egyszerűen nem...

Mit csináljak, egyszerűen nem tudok családot találni?

Figyelt kérdés
Au pair szeretnék lenni, de semmi...
2014. okt. 17. 21:03
 1/7 anonim válasza:
Melyik ország?
2014. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felvehetned kozvetitovel a kapcsolatot
2014. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 3 het alatt talaltak ugy hogy azelott azt se tudtam, hogy ilyen letezik
2014. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben leírhatnád, hogy merre keresgéltél eddig, mit tapasztaltál...így nehéz segíteni. Én elfogyasztottam 3 családot au pairként, úgyhogy van rálátásom, negatív és pozitív tapasztalataim is. Ha szeretnéd, hogy segítsek, írd le légyszi kicsit pontosabban a szitut, akár priviben.
2014. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem részleteztem.


Ez lenne az első au pairkedésem. Mivel csak angolul beszélek jól, ezért Anglia a fő célpontom. Meg egyébként is oda szeretnék menni. Viszont az a bibi, hogy csak London vagy környéke érdekel, vidék nem. Tudom, elcsépelt, de itthon is vidéken élek, és tudom, milyen unalmas tud lenni.

Aztán a londoni családokat gondolom elkapkodják az 1000 referenciával rendelkezők.

Olaszországba is szívesen mennék, csak olaszul keveset tudok, viszont Milano lenne az álmom, de az olaszoknak mániája az angol anyanyelvű au pair, ritka kivétellel.

Maximum még Németo. ami szóba jöhetne... De németül meg nem tudok. :)


Ügynökség lesz ebből, csak az meg drága, és rosszakat hallani róluk.

2014. okt. 18. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs ugynokseggel, viszont tenyleg nem olcso
2014. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabina555 ***** válasza:

ez most egy kicsit nem ida kapcsolódik, de látom itt vannak tapasztaltabb au-pair-kedők is. nincs jogosítványom, viszont én csak olyan ügynükségeket találtam, ahol ez kötelező.. ez tényleg így van? vagy tudtok olyat, ahova nem kell? köszi


és bocsi kérdező, hogy eltértem a tárgytól..

2014. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!