Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akadnak itt Amerikában élő...

Akadnak itt Amerikában élő fogtechnikusok?

Figyelt kérdés
Fogtechnikusnak tanulok és nagyon nagyon nagyon!! szeretném tudni, hogy az USA-ban mennyi a havi átlagkereset fogtechnikus ként. Tudom, Google jó barátom.. de én jobb szeretném egy tapasztalt embertől hallani/látni + érdekelnének azok a tapasztalatok is. Mivel nem élek Amerikában, nem tudom hogy az a havi összeg mire elég..?! Jó megélhetésre, még jobb megélhetésre és így tovább. Előre is köszi

2014. okt. 18. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy megoldható e az, hogy hivatalosan is dolgozhas az Államokban mint fogtechnikus. Ha nem, akkor fölösleges a kérdés. Inkább az EU felé orientálódj.
2014. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, akkor most tegyük fel, hogy megoldható lesz :)

Ha nem fog összejönni akkor így jártam, ettőlfüggetlenül kíváncsi vagyok a válaszokra.

2014. okt. 18. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy egyáltalán elfogadják e a magyar végzettséget.
2014. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!