Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen megbízható reptéri...

Milyen megbízható reptéri transzfet ajánlotok (Ferihegyről a városba)?

Figyelt kérdés
Nagyon későn érkezik a gépünk, így sajnos tömegközlekedési eszközzel nem tudunk bejutni a városba. Milyen olcsó és megbízható módszert ajánlotok arra, hogy a reptérről a belvárosba jussunk?

2014. dec. 26. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hányan lesztek, de 1-2 fő esetén a reptéri minibusz a legegyszerűbb megoldás, online előre foglalva olcsóbb is kicsivel. 3+ fő esetén talán már a taxi a legjobb megoldás.
2014. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-3 fő esetén: [link]

4 főtől: [link]

2014. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jé, nemcsak én utazom a Fixshuttle-vel? Ők szoktak lehordani a reptérről bátyám balatonfelvidéki házába ha Magyarországra vetődöm.
2014. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 főről lenne szó. Reméltem, hogy az AirportShuttle-nél van egy kicsivel olcsóbb.
2014. dec. 28. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Olcsóbb van, de nem feltétlenül megbízható:

[link]

[link]

2014. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan cégeket érdekelnek, amiket már használat valaki és megbízható. Én is találtam rengeteg reptéri transzfert, de nem tudom, hogy egyik miért olcsóbb a másiknál. Ha valami fele annyiba kerül, mint ugyanaz a dolog más cégnél, az nekem gyanús.
2014. dec. 28. 19:10
 7/9 A kérdező kommentje:
* cégek
2014. dec. 28. 19:13
 8/9 teelapo ***** válasza:

Ne felejtsük el a tömegközlekedést. Az a legolcsóbb.

Ferihegy 2-ről a 200E jelű busz visz be a Kőbánya-Kispest metróállomásig. Onnan metró bárhová.

[link]

2015. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 teelapo ***** válasza:
elnézést az előbbiért; elnéztem, hogy éjszakai utazásról van szó. A mellékelt weboldalon van éjszakai buszos verzió is...persze az metró nélkül.
2015. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!