Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennétek szívesebben...

Hova mennétek szívesebben Amerikába (Florida), vagy az Emírségekbe (Dubai)? Hova érdemes, hol van több program, látványosság?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Dubaiba, oda van közvetlen repülő Budapestről és jobban is érdekel, mint egy amerikai gettó.
2014. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mennyibe fáj egy retúr jegy? 1 hetet maradnék kb.
2014. dec. 29. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Számomra egyértelmű, hogy USA az első mindennel szemben.
2014. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a kettő közül egyikbe sem mennék. Vagyis ha Amerikába akkor csak Alaszkába.
2014. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Dubaiba Wizzairnél van 140e forint körül már jegy. A szállodát meg pénztárcától függően foglalsz.


Én személy szerint Amerikába mennék, mert ott még nem jártam, viszont elég sok arab országban már igen.

2014. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nőként inkább Amerikába (meg amúgy is oda egyszer el szeretnék jutni).
2014. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az USA-t, ebben az esetben mégis azt ajánlom. Dubaiban rosszul érezném magam a dollármilliárdos sejkek között... No meg Floridában ott van Miami, Key West, az űrközpont, az Everglades, és még sorolhatnám.
2014. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Florida. Dubajban már voltam, nem rossz hely, de nem egy óriási nagy szám.
2014. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en mar mindket helyen voltam. floridaban miamiban es key westen voltunk, az emiratusokban pedig dubaiban. Mind2 hely nagyon jo, de ha meg egyik helyen sem voltal, akkor menj floridaba.
2014. dec. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti Florida, ott még nem voltam, de Dubai az rettentő unalmas. Először szép, de igazából nincs ott semmi, csak épületek, autók, éttermek. Nincs igazából látványosság, nagyon mások az emberek, nekem nagyon idegen volt.
2014. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!