Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem akarok menni osztálykiránd...

Nem akarok menni osztálykirándulásra, mit mondjak otthon?

Figyelt kérdés
3 napos, 2 éjszakás, ki van fizetve, de a pénzt úgy tudom visszafizetik, ha nem megy el valaki. Nem vagyok túl jóban az osztálytársaimmal, és az egyetlen barátnőm nem megy, és így már én se akarok. Egy rémálom lenne. Semmi kedvem elmenni. Mondtam, hogy nem megy a barátnőm, én se akarok, azt mondták itthon, hogy nem érdekli őket, muszáj elmennem. Segítség kéne, sürgősen.
2014. dec. 29. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem akarsz elmenni. Mi olyan bonyolult ezen?


Én sem mentem soha.

2014. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam, de azt mondta anyum, hogy nem érdekli, el kell mennem.
2014. dec. 29. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

-.-!

mond neki hogy a barátnőd nélkül nem bírsz élni, és lelkibeteg leszel ha "itthon" hagyod és egyedül elmész annyi idiótával.

2014. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

mondd, hogy beteg vagy. az mindig beválik.

én se mentem am sose, gyűlöltem ezeket a férgeket.


21/F

2014. dec. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tavaly amikor csak egy rendes kirándulásra mentünk, ottalvás és ilyenek nélkül, indulás előtt azt mondtam nem érzem jól magam, és hát így is el kellett mennem, de megpróbálok mindent, és mégegyszer köszönöm!

2014. dec. 30. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
béna vagy!
2014. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!