Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen Dániában az élet?

Milyen Dániában az élet?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várom, akik ott éltek/élnek.

hát... gondolom jobb, mint magyarországon

Milyenek a munkalehetőségek, hogyan fogadják a külföldieket, miben különbözik az iskoláztatás a magyarországitól (gimnázium) és az iskolában jól fogadják-e a külföldi gyerekeket? Milyenek az emberek ott?



2015. jan. 4. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
állítólag hideg és depis hiába jobb az életszínvonal
2015. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Dánia Észak-Európa Szerbiája. Az emberek egészségtelen, de isteni disznóhús-ételeket esznek, az utcán ordít a zene, a sztereotípikus dán egész nap iszik és cigizik.
2015. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
Én még nem jártam ott, de azt olvastam róluk, hogy ott élnek a legboldogabb emberek, és elég jó élet van ott alapvetően, és ajánlják az odaköltözést. Hát nem egészen. Nekem akik voltak kint ismerőseim, hasonlóan látják, mint ahogy a fentiek írták.
2015. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
2. Te aztán marhaságot írsz.
2015. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

hát pedig én is látok, 70-80 éves alig trottyogó öregembert cigizni nem egyszer láttam már ilyet, az ivás meg elég gyakori itt. De itt is vannak ugyanúgy nyugodt emberek, mint ahogyan otthon..


Munkalehetőséghez viszont, vagy kell tudni dánul, vagy kell valami nagyon közeli barát aki melózik és benyalta magát a főnöknek. Másként nagyon-nagyon-nagyon nehéz melót találni

2015. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!