Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak itt cserediákok?...

Vannak itt cserediákok? Mesélnétek utazásaitokról, élményeitekről?

Figyelt kérdés
A legfontosabb kérdésem pedig, hogy melyik szervezettel utaztatál? Meg vagy vele elégedve? Az utazásért neked is fizetni kellett vagy csak kiutaztál aztán ott pl dolgoztál, önkénteskedtél? Igazából az utóbbi érdekelne leginkább. Személyes élményeknek is örülnék :)

2015. febr. 9. 17:14
 1/2 anonim válasza:
25%

én lenni bantu...jönni nagy feka sziget amit nevezni afrika...apám és anyám lenni rabszolga in the gyapotföld

utazásom lenni jóféle, egy kamijonban fagyasztott kutyahús mellett...hmmm fincsi kutya hús...nekünk lenni nemzeti étel.

megyek eszek egy ebet

2015. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az első azt hiszi hogy vicces volt:D

egyébként én még nem voltam, de szeptembertől leszek AFS-el:) és én iskolai programra megyek, tehát suliba fogok járni, és fizetek érte. de ami téged jobban érdekel az az EVS (European Volunteer Service). én úgy tudom, hogy teljesen ingyenes, sőt még zsebpénzt is kapsz, és önkénteskednek kell valamelyik szervezetnél:) nagyon sok európai országba van ilyen program, szerintem nézz utána:)

2015. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!