Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » LosAngeles-i magyarokkal...

LosAngeles-i magyarokkal szeretném felvenni a kapcsolatot! A családommal szerenénk ki menni egy pár hónapra! Szállásra lenne szükségünk! A 3éves kisfiammal és a férjemmel szeretnénk ki menni! Facebook-on is elérhető vagyok! Bisztriczkiné Simon Erika?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan valaki,akinél el lehetne lakni? És mennyiért?
2015. febr. 14. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát a nővérem kint él L.A-ban de kizárt, hogy vadidegen családot befogadjon pár hónapra. Én ANgliában élek, de még én sem fogadnék be idegen családot pár hónapra. Ez nem így megy. Ha kint akartok lenni pár hónapot, akkor keresettek rövid lejáratú albérletet. Tudod nem olcsó kint a szállás, sem Angliában sem Amerikában. Sokan éppen akkora lakást vagy szobát bérelnek amiben az ő kis családjuk kényelmesen elvan.

De szállásügyben, hogy hol menyiért tudtok bérelni a facen tudsz infót szerezni. Ott vannak akik kint élnek. Van L.A. magyarok csoportja is.

2015. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

#1, A kérdező bizonyára nem arra gondolt, hogy fogadják be a tesódék 3 hónapra az egész pereputtyot, hanem hogy segítsenek megbízható szállást taláni, ha tudnak ajánlani valamit.


Köszönjük a hozzászólásodat.

2015. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Minek kell segítség a szállástaláláshoz? Ott a booking és agoda, lehet keresni, ja mondjuk az pénzbe kerül.


nem tudom ki az aki befogad egy idegen családot fillérekért.

2015. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is külföldön lakok, egy tengerparti városban, és már többször kerestek meg azzal FB-on, hogy melyik szállodát ajánlanám jó szívvel.

Visszaírtam, hogy az XY Hotelt, és ennyi. Kb. 30 karakter volt a válaszom, nem esett le a gyűrű az ujjamról, sőt, jó érzés volt segíteni.


Persze, én már kezdek leszokni a magyar mentalitásról, hogy csak én boldoguljak, és xarjak a többi emberre.

2015. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Az utolsó válaszom #3-nak szólt. Bár #1 is magára veheti.


#2

2015. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azert a huszfillerert de az airbnb.com egesz modellje arra epul hogy megvalaszolja a "Esetleg olyan valaki,akinél el lehetne lakni? És mennyiért?" kerdest -- es ott raadasul valaszthatsz olyan szallast aminek jo sok pozitiv review-ja van...
2015. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarunk mi senkihez sem be fészkelni! Ez egy csak egy egyszerű kérdés volt szerintem! Segítséget. Kértem és nem kritizálásokat! Tisztelet a kivétel(ek)nek!!
2015. febr. 14. 18:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már fogadtam be idegent jó szívvel, aztán kiderült, hogy nagyon is sötét bőrű és már másnap valahonnan egy népes "rokonsága" látogatta meg...
2015. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsennek ilyen szándékaim! Nem vagyunk egy csaló család!Csakegy új életet akarunk kezdeni!A negatív emberek még mindig sokan vannak! A segítőkészségük egy nagy nulla!!
2015. febr. 14. 19:11
 10/14 A kérdező kommentje:
És már nem azért a 10-20fillélért de szerintem oda írtam,hogy mennyiért!Aki nem tud olvasni az ne írjon kommentet! És ne sértegessen!
2015. febr. 14. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!