Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok Jamaiká...

Mik a tapasztalataitok Jamaikáról?

Figyelt kérdés
Októberben utazunk Jamaikába. Eddig elég negatív kommentárokat olvastam. Most jöttünk haza Egyiptomból és ahol jártunk az eddigi turisták leszólták, közbe nekem meg teljesen elfogadott volt, és nem voltak nagy elvárásaim. Kairót is leszólták többen, kéregetnek, szegény, szemetes stb. De nekem tetszett, tudtam, hogy nem Bécsbe megyek kirándulni. Elsősorban a fakultatív vagy egyéni programok is érdekelnének, ti hogy szerveztétek? Stb... Köszönöm!

2015. márc. 24. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
smokeweedeveryday
2015. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Jó a rum és a reggae. :-) Jó utat, szép élményeket!
2015. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint jamaikaajamaikaiaké.
2015. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 boszorkny válasza:
Mi most jöttünk haza február elején Jamaicaból. Ha még nem voltál a Karib tengeri szigeteken, akkor nem ez a legjobb első választás. Nem rossz, de az utazás nem hagy maradandó élményt, erre szokták mondani:egyszer megérte. Viszonylag kevés a látnivaló, és azok is elég szétszórtan helyezkednek el, így elég sokat kell utazni. Tengerpartjai, főleg Montego Bay környékén szépek, fehéres sárga homokosak. Én nem tapasztaltam negatív viselkedést velünk szemben, mindenki nagyon segítőkész, sőt barátságos volt. Hivatalos az angol, de néha olyan furcsán beszélik, hogy csak találgattam mit is akarnak. Készülj fel, hogy drágább, mint Magyarország, és nem csak a turistaövezetben. Egy kisebb Tesco szerű szupermarketben, ahol ők vásárolnak 1,2-1,6 szorzóval számolj.A sziget főleg amerikai, kanadai célpont, ennek megfelelően a szállodákban a közönségszínvonal (nem szállodaszínvonal!)a béka s....e alatt van. Mi egy 5*-s hotelban voltunk, az ott lévő oroszok szerény kezdők voltak a részeg, üvöltöző amcsihoz képes. Néha olyan felsőbbrendűséggel viselkednek, hogy az előző hozzászólót javítanám: azt hiszik Jamaica az amerikaiaké. Ez a rum hazája, jó is(!), de ne hidd, hogy olcsón megúszod. Ha valami konkrétat akarsz tudni, írj, akár privibe is.
2015. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!