Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek osztálykirándulásra?

Mit vigyek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Az iskolával megyünk 3 napos osztálykirándulásra Balatonra. 7.-es vagyok 13 éves lány.
2015. máj. 26. 18:05
 1/6 anonim válasza:

Fürdőrucit, ruhákat, naptejet, ha mentek erdős füves részre akkor kullancselleni spray-t, fogkefét, fogkrémet, tusfürdőt, törülközőt, alsőneműt, váltóruhát, pár szendvicset odaútra, innivalót. gyógyszert. Költőpénzt tampont/betétet, ha még nem jött meg soha, akkor is!

most ez jutott eszembe hirtelen

2015. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
törölköző kettő, egy strandos egy esti fürdős, papucs minimum kettő egyben amiben fürdesz (ha nem akarsz lábgombát) egyet amit amúgy használsz. Tampon/betét jó ötlet, sose tudhatod. Fésű, hosszú és meleg ruha, meg rövid. Minimum egy edző cipő, zokni még akkor is ha soha nem lesz rá szükség, rosszabb, ha nincs.Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy leülök és végig gondolom egy átlagos napom, hogy miben vagyok, és mit szoktam használni és pakolgatom is közben
2015. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Papucsot, kényelmes cipőt ha kirándulni mennétek.
2015. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A normál dolgok mellett, én elemlámpát vinnék.

Èn mindig vittem mikor gyerek voltam, és max 1-2 másik gyerek vitt. Jó móka is volt este sötétben játszani vele, de voltunk olyan helyen ahol alig volt világítás, és pl a menzát megtalálni is nehéz volt.

2015. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azokon kívül, amit a többiek írtak meleg cuccot is vinnék, mert kitudja milyen hideg lesz
2015. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fényképezőt - plusz elemmel, iratokat, telefontöltőt.

Esetleg könyvet vagy újságot az útra/strandra. Kártyát, társasjátékot.

2015. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!