Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes utazni késő...

Hova érdemes utazni késő ősszel/decemberben ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
2 főre összesen 4-500.000 ft szállással, repjeggyel, költőpénzzel együtt.

2015. szept. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből (500E) kijöhet egy ázsiai út. pl nemrég volt 110/fő repjegy Kuala Lumpurba vagy Bangkokba. Szóval kicsit szerényen de rengeteg élménnyel beleférhet Ázsia.
2015. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Késő ősz és december az már főszezon minden egyenlítő közeli helyen, szóval kétlem, hogy kijönne két főre egy ázsiai utazás. Csak a repjegy lenne kb 350, hotel 2 hétre kb 100, és akkor még semmit nem csináltak, és nem kajáltak. Nekem 1 személyre volt legalább 400 egy thaiföldi nyaralás nem főszezonban.

De mivel a kérdező semmit nem írt, hogy mi az elképzelés, elég nehéz javasolni. Hegyekbe akarnak menni, síelni, várostnézni, melegbe tengerpartra?

2015. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam karácsonyi főszezonra volt volt a repjegy kb 110E ft pár hete és az 220 kettőnek marad még 300E ami bőven elég.
2015. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért nem írtam, hogy mire gondoltam pontosan, mert nagyjából mindegy. Városnézés is jó, tengerpart is... én még a hegyekbe is szívesen mennék, bár apám nem hiszem.

2015. szept. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!