Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vélemény a Cartographia...

Vélemény a Cartographia turistakalauzokról?

Figyelt kérdés

Nyaralást tervezünk a Pilis-Visegrád-Esztergom háromszögbe.

Mivel még nem nagyon voltam arra, ezért gondoltam hasznos lehet egy ilyen kiskönyv.

Szerintetek? [link]



2015. szept. 18. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan hasznos. Valóban rengeteg időt spórol meg.

De ha teheted, tölts le valami gps-es dolgot a mobilodra, nem baj, ha ugat, de térkép legyen. Lehetőleg turista.

Aztán rá fogsz érezni, nincs annyira sok látnivaló az adott háromszögben, amit ne lehetne egy mezei térképpel fölfedezni.


Még egyszer, nem azt mondom, hogy ne vedd meg, de a google korában 5 perc alatt deríthető ki, mit érdemes menni, azt meg hogy merre jársz, már háromszögelés és kiterített térkép nélkül is fogod tudni.

2015. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sima térkép is vagy 2000Ft, szóval árban nem nagy különbség, az atlaszt könnyebb lapozni és kicsit nehezebb. Lehet hogy fölösleges felhívnom rá a figyelmet, ez egy turistatérkép, ha csak autóztok, nincs rá szükség.

Ha valakinek van a családban okostelefonja GPS-szel, akkor érdemes rátenni egy térképet (nekem HuMap van, le kell tölteni az alkalmazást és külön a térképet de mindkettő ingyenes), ha egész nap be van kapcsolva akkor szépen leszívja az akkumulátort, de egy esetleges eltévedés vagy csak bizonytalankodás esetén tuti jól jön.

2015. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!