Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jogi vegzettseggel boldogulhat...

Jogi vegzettseggel boldogulhatok valamikeppen Japanban?

Figyelt kérdés

Amikor belefogtam a jog tanulasaba, meg nem gondoltam arra, hogy Japanban szeretnek "szerencset probalni", esetleg ott elni. Kb. fel eve tamadt ez az otletem, azota intenziv tanfolyamon tanulom a japan nyelvet, illetve igyekszem melyen beleasni magam a kulturaba is. Jogon negyedeves vagyok.


A kerdes az lenne, hogy hasznalhatom-e a jogot egyfajta ugrodeszkakent, hogy odakint elhelyezkedhessek? Elkepzelesem sem nagyon van, hiszen a jog szerintem tulsagosan orszaghoz kotott. Itthon a magyar jogrendet/torvenykonyveket stb. tanulom meg, nem a japant. :/


2015. dec. 19. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod a japán jogot, ott elismert papírod lesz róla, esetleg.
2015. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es azt itthon milyen hivatalos lepzes keretein belul sajatithatnam el?
2015. dec. 19. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
En japanba elek es dolgozok . Nem igy megy. Perfect angol,perfect japan- ha Osakaba mesz akkor Kansai dialektusban. JET program .Japan ismeros,hazastars. A papirod/diplomad nem lehet honositani.
2015. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszt. Meg soha nem hallottam a JET programrol de szerintem a kerdesembol is latszik, hogy egyelore a sotetben tapogatozom. Most mar van egy kiindulopontom. :) ha meg olvasod ezt... anyagilag megeri a dolog? Illetve mennyire elfogadoak veled a japanok? Ugy tudom, a kulfoldieket nem szivesen fogadjak be magul koze, nem olyan baratsagosak.
2015. dec. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!