Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 400 ezerből hova mennél (2...

400 ezerből hova mennél (2 ember)?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy idén ballagok és a rokonoktól összesen körülbelül 300 ezer forintot kapok ajándékba. Ez mellé összespóroltam kb. 100 ezer forintot. Mivel mindenem megvan ezért úgy döntöttem, hogy elmennék nyaralni a legjobb barátommal pár napra, külföldre. Mivel ő nekik nem megy ennyire jól, ezért az ő részét én állnám.

Ti milyen helyet ajánlotok ami exkluzívabb mint mondjuk a horvát tengerpart vagy a Balcsi, de két emberre ki lehet jönni 400-450 ezer forintból? Egyikünk sem az a bulizós fajta, inkább világot látnánk.

Autóm van (18 elmúltam, tehát vezethetek külföldön) és a pénzből a benzint ki kell fizetni, tehát légyszi ezt kalkuláljátok bele. Még sosem voltam nyaralni szülő nélkül, ez lesz az első.

Utazási irodát érdemes keresni, vagy saját magunknak mindent megszervezni? Ti mit választanátok a helyemben?

Köszi szépen a segítséget!

ui.: Anyukámék maximum 5 napra engednek el (utazással együtt).

Köszi,

F19


2010. márc. 27. 17:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%

19 évesen anyukádék mondják meg mennyi ideig lehetsz?

bocs de ez ciki

már jóhogy nem mennek veletek

felnőtt ember vagy és ha fősulira mész akkor is megszablyák h minden hétvégén haza kell menned?

2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1: személyeskedést nem kértem.

2: édesanyám már elveszített egy gyereket, egyedül én vagyok neki, hogy a francba ne féltene amikor külföldre szándékozom menni életemben először, szinte egyedül egy 18 éves baráttal? Én is ugyanúgy félteném a gyerekemet. Így is halálra fogja izgulni magát.

3. a válaszod a legkevésbé sem volt hasznos, megy a lefele nyíl...

4. Hétvégente egyébként is haza fogok járni, mert heti egyszer látni akarom a családomat.

4. ja, és a "megszablyák" az kicsit máshogy van írva.

2010. márc. 27. 18:00
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Ki kérdezte a véleményed szegény srácról?

Abszolut nem ez volt a kérdés, hogy ciki e vagy nem....



Kérdező:

Én felkeresnék egy utazási irodát a helyedben!

Mondjuk simán mehetnétek egyiptomba pl. 100e -ből megvan a repülőjegy ha szerencsétek van!:)

Vagy közelebbi helyre gondoltatok? Mindenképp kocsival?

2010. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre nem tudok válaszolni.De még nem vagy felnőtt,csak papíron nagykorú.Akkor lesz valakiből felnőtt,ha dolgozik és saját magát tartja el.

Természetes,hogy a szüleidnek van beleszólása a dolgaidba.

Ajánlom,hogy nézz szét olyan oldalakon,ahol kirándulásokat szerveznek.Fiatal vagy,gondolom a barátod is.Nem biztonságos idegen helyen,idegen országban utazni, úgy hogy sem a szállásod,sem az étkezés nincs megoldva.Nem tudod,hogy akikkel kapcsolatba lépsz,azok milyen emberek.

A szüleid vagy a rokonaid nem tudnak jó ötletet adni?

2010. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

én Párizsra szavaznék, az olcsóbban is kijön dee persze csak ha úgy akarod.

Személyszerint nem szeretem az utazási irodákat, magamnak szervezném inkább. és azt is gondold meg hogy mindenképpen kocsival akarsz-e menni :)

Az első válaszolot meg előre látom hhogy fogja rágni a körmét ha lesz gyereke ilyen helyzetben :) ez természetes.

2010. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország? Oda pl. a vonat sem drága 14-15 ezer, egy fő. Kocsit nem tudom, de az sem lehet drága. Ott is van egy csomó minden amit meg lehet nézni ha pedig mégis buliznátok arra is jó hely. Én voltam és imádtam. Nem néztünk meg sok nevezetességet hanem sétáltunk, próbáltunk beszélgetni az emberekkel, viccelődtünk, nevettünk. Kisebb helyekre mentünk és ott is szálltunk meg az sem volt drága.
2010. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2010. márc. 27. 18:15
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
érdekes ide csak azok járnak akikkel ilyenek történek h meghalt valakijük vagy átéltek egy tornádót vagy stb..?
2010. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, kocsival mennénk mindenképp, hogy ne kelljen időpontokhoz tartani magunkat. És anyuval úgy beszéltem meg, hogy EU-n belül maradunk. A repülő nem lenne rossz, de szeretnék tapasztalatot szerezni a vezetés során, illetve a látvány sem utolsó.
2010. márc. 27. 18:17
 10/27 A kérdező kommentje:
Magadat járatod le azzal, hogy kimutatod a neveletlenségedet (mondjuk arról nem te tehetsz, hogy anyádék nem neveltek modorra) és azzal is, hogy nem tanultál meg általánosban írni...
2010. márc. 27. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!