Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A párommal úgy döntöttünk,...

A párommal úgy döntöttünk, hogy elszeretnék utazni busszal egy külföldi városba kirándulni utazási iroda szervezésén keresztül. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban. Tudnátok számotokra bevált utazási irodát ajánlani?

Figyelt kérdés
A kirándulás időtartama 1 maximum 2 nap. Környékbeli országok lennének a fő célpontok, Ausztria, Szlovákia, Horvátország.A válaszokat előre is köszönöm, tudom a google.com is tudna segíteni, de neki nincs tapasztalata ;)

#utazás #túra #külföld #kirándulás #utazási iroda #külföldi utazás busszal #buszos kirándulás #buszos városnézés #egy napos túra #kirándulás busszal
2016. febr. 5. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én az ilyeneket mindig magunknak szerveztem.


Olcsóbb is, plusz a tervezgetés öröme.


Szóval ha nem ragaszkodsz az utazási irodához, akkor megnézed a busztársaságok, vonatok mely országok városaiba utaznak. Ami szimpatikus annak megnézed az utazási időpontjait, majd ha jó az is, akkor amennyiben ott aludnátok foglalnék szállást is.


Attól függően, hogy az ország mely részéről indultok első útnak amit javasolnék nektek: Bécs, Pozsony, Nagyvárad, Eszék

2016. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :)
2016. febr. 5. 10:40
 3/9 szabina555 ***** válasza:
59%
millenium utazási irodával mentem többször Bécsbe, nekem nem volt velük bajom.
2016. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 5. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Tdm Travellel mentünk már, nagyon jó egynapos útjaik vannak.

Priviben elküldöm a linket, nehogy reklám legyen.

2016. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Vajon mit tud egy utazási iroda nyújtani egy egynapos úton ? Megmondja jó pénzért, hogy mikor indul a busz ?
2016. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Bármelyik utazásszervező cég örömmel fog neked ilyen utakat ajánlani. Megfelelő jutalékért természetesen.

Ezért valóban kár az itt válaszolókat kérdezgetni.


Viszont ha egy nap mersz a saját lábadra állni, és mersz busz, vonat, akár repülőjegyet venni egymagad, szívesen válaszolunk minden rész kérdesedre.

2016. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kim Bo Mao válasza:

Én már voltam ilyen buszúton-3 napos, abból 2 volt utazás-, és én is filóztam, hogy nem-e vegyük csak külön a busz/vonatjegyet. (Velencébe mentünk, meg Jesolóba.) Azért választottam a buszt, mert akárhogy nézegettem nem volt olcsóbb-és főleg sokkal több időbe telt volna- a többi opció. Ráadásul olaszul sem beszélek, (ennek ellenére ott kipróbáltuk a tömegközlekedést, és nagyobb káosz van mint nálunk)így azt nem akartam bekockáztatni, hogy nem jutok A-ból B-be. Az olaszok többsége nem igazán beszél idegen nyelvet....

Ennek ellenére inkább nem mennék többször utazási irodás buszos útra. Mondok pár okot miért nem jó:

Ha valaki késik be kell várni.

Általában tele a busz, így nem tudsz mit tenni ha melletted lévő kettes ülésen egy dagadt büdös fószer terpeszkedik és a büdös lába átlóg a "térfeledre".

Mivel tele a busz, ez azt jelenti hogy sok utasa van. De a sok utas nem mindig ugyanoda megy, így sok megállója lehet az útnak. Itt emiatt az út 6 óra helyett konkrétan egy fél nap volt.

Az utazás annyira kimerítő, hogy mire odaérsz alig marad erőd a nézelődésre, és ha túl izgi a hely úgy fogod érezni nincs időd megnézni mindent amit szerettél volna.

A párom és én például végigfutottuk Velencét, aztán Jesolóba visszautaztunk és szinte csak FELVÁLTVA mártóztunk meg a tengerbe, nehogy ellopja valaki a cuccunkat...

Szóval mi úgy döntöttünk, hogy 1: soha többet utazási irodával utazni

2. soha többet egy napos utazás (kivétel túrázás)

2016. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet totáll nem érdekel de van olyan hogy máv nosztalgia (Keletiből indul) és ök is szerveznek utakat. Nem irtad melyik városból vagytok .... miskolcon a Kolombusz tursz szokott 1-2napos ilyet szervezni asszem
2016. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!