Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Párommal nyáron nászútra...

Párommal nyáron nászútra szeretnénk menni Horvátországba. Mivel az esküvő szombaton van, ezért vasárnap szeretnénk indulni. Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Nincs autónk, tehát valami tömegközlekedéssel mennénk, de semmit nem találunk, ami vasárnap indulna. Vagy vannak buszok, csak rosszul keresünk?
2016. ápr. 21. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de szerintem ez a letezo legrosszabb megoldas amit kitalalhattatok hogy rogton az eskuvo faradalmai utan utaznatok egy hosszu buszos turara. Ki fogtok purcanni. Hetfo nem lenne jobb? Vagy esetleg egy olyan hely ahova van fapados?
2016. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg a vonatokat is, azok lehet hogy mennek vasárnap.

Én is várnék egy napot, hétfőn indulnék inkább. Hiába nincs messze - bár nem tudom mi lenne az úticélotok -, azért tömegközlekedéssel eléggé fárasztó lehet.

2016. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Csak félve kérdem meg, ha már nászútra mentek, tényleg a horvát tengerpartra zötyögnétek le egy koszos vonattal annyiért, amennyiből például Szicíliában, vagy Korfun nyaralhatnátok repülővel, vasárnapi indulással??? 100 euró egy retúr repülőjegy. Csak szólok.

[link]

Nem lenne elegánsabb, ha kérdeznél, és valami elegánsabb nászutat szerveznél?

2016. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen én is azt mondanám inkább egy napot pihenjetek előtte Az a jo lagzi ami 5 kor is tart!! Én utána kómába kerültem mi rá 1 nappal mentünk meg az is húzós volt! Nézzetek rá az autó kolcsonzesre hátha jobban jártok .Ebben nem vagyok biztos de egy próbát megér!
2016. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább repülős utat választanék. És semmiképp sem az esküvő másnapján... Eleve buli reggelig, aztán még gardírozni kell a vidéki vendégeket. A nászajándék bontogatásről nem is beszélve... Szóval vasárnap még bőven el lesztek foglalva.

Akkor se dől össze a világ, ha pár nappal, vagy egy héttel később indultok.

2016. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nincs autónk, tehát valami tömegközlekedéssel mennénk"


Nászútra tömegközlekedéssel??!


Bocs, de minek erőltetni egy esküvőt és sok pénzért megtartani, ha még egy fapados repülőre sem telik utána??

2016. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, ezek szerint te limuzinnal mész majd a nászutadra? Gondolkozzál már... Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Ha nekem megéri inkább tömegközlekedéssel menni, akkor mért ne tehetném?

Különben tudtad, hogy a repülő is tömegközlekedés?

2016. ápr. 23. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Tudom, de te meg sem említetted a repülőt!

A többiek próbáltak meg hatni, a spórolós lelkedre.

Azt írtad, hogy "tömegközlekedéssel", pontosabban "busszal" mennétek nászútra.

Nem az én (gy/n)ászutam lesz, hanem a tiétek.

Amúgy felőlem elviheted a párodat a (járda)szigetekre is kikapcsolódni...

2016. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elképzelem, ahogyan mesélitek majd az unokáknak, amikor megkérdezik, hogy hol voltatok nászúton?

Háát mentünk egy kört a hatos busszal...

2016. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Boribon01 válasza:

Belegondolt valaki abba is mielőtt ítélkezik, és a másikat sértegeti (mert bocsi, szerintem sértő, hogy nem is ismersz valakit, abszolút nem vagy tisztában a lehetőségeivel, a helyzetével, de a leendő nászútját becsmérled - ld: tettünk egy kört a hatos bussza, stb.) kérdezzen? és miért gondolja bárki, hogy hetedhét országra szóló esküvő és lagzi lesz, és mivel erre pazarolják a pénzt, már nem tudnak repülővel menni? Hallottál már olyanról, hogy szűk körű esküvő, és utána "csak" egy vacsi egy étteremben? Nem mindenkinek van igénye vagy lehetősége hajnalig tartó dínom-dánomra...


És akkor nem beszéltünk arról, hogy simán járhatnak a húszas éveik elején, amikor még vannak, ankiknek sokkal bulibb vonaton zötykölődni a tengerhez, mint repülőzni.


Szóval inkább az adott problémában kellene segíteni, ha már hozzászóltok...

Persze ez nehéz, mert a pontos úti célt és az időpontot nem adtad meg :(

2016. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!