Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valami oldal vagy fórum,...

Van valami oldal vagy fórum, ami összegyűjt különböző szállásokat, megkerülve az erre lévő hivatalos oldalakat?

Figyelt kérdés
Pl. ahol közvetlenül a tulajdonos hirdet, vagy ilyesmi... nincs rajta nagy pluszköltség az oldal miatt.
2016. ápr. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A termék fogyasztóhoz való eljuttatása mindig költség. A szabad szálláshelyek kiadásában is egy teljesen elfogadott költség az, hogy a szállásról szóló információ eljut hozzád.


Lehet, most azt gondolod, ha te közvetlenül rátalálnál egy kiadó szobára, kikerülnéd mondjuk a booking.com tizen-huszon százalékos közvetítői díját, de sajnos ki kell ábrándítsalak. Azok az oldalak, ahol az eladó közvetlenül fizet maximum apróhirdetési oldalak. Ezeket elég nehéz megtalálni, mert nem jönnek föl a keresők első néhány száz találata közt. Aztán nem kapsz hiteles infót arról, Mucsaröcsögén az a kiadó szoba hol van, hogy néz ki, mások mit gondolnak róla.

De rosszabbat mondok, megállapodsz a bérbeadóval, és semmi garanciád nincs rá, hogy fenntartja neked a szobát. Nem fizethetsz nála kártyával. Vagy épp nem beszéli a nyelvedet.


Kell ez neked tényleg?????


Ehelyett próbáld meg azt, hogy megversenyezteted a hivatalos oldalakat, és ott veszel valamit, ahol a legolcsóbb épp.

Nézd meg pl a kayak.de oldalát, hogy mást ne mondjak. És gondolkodj.

2016. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a nyilvánvaló triviális állításokat... Nem ez volt a kérdésem....
2016. ápr. 23. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az ördög az a hivatalos oldal?? Ha arra gondolsz hogy a booking.com vagy hasonló gyűjtőoldalt megkerülve tudsz-e szállást foglalni a válasz természetesen igen a legtöbb hotelnek ma már van saját weboldala de arra ne számíts hogy olcsóbb legyen.


tl;dr: a furmányos magyarok megint pofára esnek.

2016. ápr. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, tulajdonosként vagy vendégként kérdezed ezt, de ha vendégként, akkor a Szállás.hu pl. ilyen: ott nem számolnak fel plusz költséget.
2016. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy te nagyon furmányos módon szeretnél valami pénzt spórolni, de válaszomban leírtam, hogy a módszered nem működik.

Nem tudom, megértetted-e.

2016. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!