Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Srí Lankai körutazás vagy Dubai?

Srí Lankai körutazás vagy Dubai?

Figyelt kérdés

Hova mennétek? Srí Lanka December 26-Január -ig. jó lenne így ünnepelni a szilvesztert,biztos fura lenne. 449 000/fő

Dubai Október 25- November 1. Ára 299 000/fő


2016. máj. 16. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő, szóval hülyeség összehasonlítani. Sri Lanka egy kulturális utazás, Dubaiban meg vásárolni, bulizni lehet.


Szerintem egy hét a városra túl sok, én a 4. napomon már unatkoztam. Persze ha kirándultok Abu Dhabiba vagy a sivatagba, akkor az más.


Amúgy magatoknak szervezve kb. az említett árak max. feléből kijönnétek, de persze ti tudjátok.

2016. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Dubai arab, no comment. Sri Lanka meg iszonyat lepusztult, indiai hangulat nulla közbiztonság.

Miért nem mentek ennyi pénzért valami normális helyre? Saját szervezéssel bőven megoldható, ha nem irodánál fizetsz be, hanem magad foglalod a szállást meg a repjegyet. Rengeteg akció van, ki kell várni és lecsapni rá.

2016. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az utolsó kommentelőn látszik, hogy dunsztja sincs Sri Lankáról, úgyhogy az ő ajánlását semmiképp se vedd készpénznek. Sri Lanka gyönyörű hely, kedves emberekkel és a közbiztonság is abszolút rendben van, én a helyedben odamennék, énis utazom 3 hét múlva 6 hétre..:) A gyönyörű természeti helyeken kívül, nagyon sok kulturális emlékhely is fellelhető.
2016. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sri Lankán nem voltam csak Indiában, maradandó élmény! Nagyon különleges kultúra.
2016. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sri Lankan már van üdülőturizmus is, de alapvetően a kulturális turizmus a legfőbb. Nem olyan rossz a közbiztonság mint mondják. További előnye Indiával szemben hogy kicsi emiatt könnyen bejárható.
2018. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!