Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciki a családdal nyaralni...

Ciki a családdal nyaralni menni 16 évesen?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva megyünk a családdal nyaralni a Balatonra 4-5 napra. Ciki? Nagycsalád de ez mindegy😃 Mással nem is lenne menni, barátaim nincsenek. Szóval ugye nem ciki 16 évesen velük menni? Mai 16-18 évesek ti is nyaraltok a családdal? 16/L

2016. júl. 14. 18:50
 1/5 anonim válasza:
100%

19 éves vagyok, és összetenném mind a két kezem, ha mennénk nyaralni.

Szóval nem, nem az. Inkább örülj neki, nem mindenki teheti meg.

2016. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem
2016. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Örülj neki amig a családoddal mehetsz nyaralni! Nagyon sok fiatal van akit sehova nem visznek el. Biztos szép emlékként fogsz később vissza gondolni rá!
2016. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én 30 évesen is hol a szüleimmel, hol a barátnőmmel, hol a haverokkal, hol meg őket keverve nyaralok.
2016. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egész kamaszkoromban nyaralni akartam menni velük, de nem mentünk, mert már öregek, fáradtak, k vigyáz a macskára stb.

Egyébként ennyi idősen tényleg nem gáz, sőt 25 évesen sem lenne az. Mitől félsz meglátnak a haverok? Senkit sem érdekel, valószínűleg ők is velük mennek.

Azt írtad, hogy nagycsalád? Gondolom tesóid is mennek, akkor velük tudsz programot csinálni, s így nem kell mindig a szülőkkel lenni.

Az ismerőseim is nyaralnak a szüleikkel.

2016. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!