Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az ukrajnai és/vagy oroszorszá...

Az ukrajnai és/vagy oroszországi hölgyek tényleg sokszor hűtlenkednek? Valóban gyakori köztük a félrelépő típus? Ha találtak egy jó party-t (társat), később szinte "törvényszerűen" ott fogják hagyni az illetőt?

Figyelt kérdés
Az addig érthető, hogy nagyon rossz ott most a helyzet (mélyszegénység/háború/éledő nacionalizmus), szeretnénnek "kiutat" és anyagi biztonságot sokan már, de ha ezt valahogy egy férfi mellett elérték, miért nem marad (többségük) a kisegítő flótás mellett?

2016. júl. 20. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A nok az osszes felsorolt ok nelkul is hutlenkednek,akar a ferfiak is!

Egyszeruen szeretunk szexelni!

2016. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A nagyvárosokat leszámítva mind Ukrajnában, mind Oroszországban társadalmi elvárás a mihamarabbi házasodás és családalapítás. Emiatt a fiatalok a nyugatabbi országokhoz képest hamarabb is házasodnak és kevesebb idejük van a megfontolt párválasztásra. És míg korábban ott volt az egyház kontrollja, ma már ez kevéssé játszik szerepet és nincs az a kényszer, ami igazán összetartaná a fiatalon házasodott párokat. Így aztán - főleg onnan nézve - nyugati emberként valóban kicsit könnyebb felcsillantani a lányok szemét.
2016. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha olyan nyugati "típusú" :D férfival házasodnak fiatalon, aki hozzájuk képest (vagyis az ott megszokottnál) valamivel jóval jobb életszínvonalat biztosít nekik, azt is felszarvazzák? Vagy náluk ez (még) nem jellemző?
2016. júl. 20. 18:20
 4/5 anonim válasza:
Ezeket amúgy honnan veszed? Már nem azért, de valahogy én ide haza se látok hűséges embereket...És a nacionalizmus miért negatív dolog?
2016. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béluska2016 ***** válasza:

Kedves férfitársam!

A nők, mindenütt a világon a pénzre hajtanak vagy a nagy F@rkú és jóképű pasira, lenginkább 3 az 1-ben. Ennek fényében sosem lehet őket kiszámítani, vagy megbízhatónak tekinteni. Hozzá teszem, hogy eddigi életem során megismert férfiakból még egy sem volt hűséges, beleértve apámat is, és sokszor elgondolkodok, hogy én mit rontottam el és mikor. Persze ezt a nagyon rossz arányt egy Ázsiai nővel lehet picit javítani, de ott is nagyon válogatni kell és minden lutri. Én azt mondom, hogy konkrétan a Kínai szegénységbe keresgélj! A nyelvi akadály gond lesz, te ott kifizeted a szüleinek és tuti hűségesen melletted marad.

2016. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!