Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol töltsem az éjszakát...

Hol töltsem az éjszakát Budapesten?

Figyelt kérdés
Megyek egy buszos utazásra, de hazafelé a busz éjfél körül fog Budapestre érkezni. A gond az, hogy én viszont nem Budapesten lakom, éjfélkor már nem tudok hazajutni és az első vonatom fél 5-kor indul. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy hogyan ütnétek el az időt? Köszi a válaszokat előre is!
2016. aug. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak hotelek ahol 1 éjszakára kivehetsz egy szobát
2016. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néztem ilyeneket, de azok nagyon drágák pár órára és több helyen is az van, hogy ilyen későn már nem lehet elfoglalni a szállást. :(
2016. aug. 19. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiatt a pár óra miatt nem érdemes szobát kivenni, az biztos.
2016. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hova érkezik a busz, és onnan melyik pályaudvarra kell eljutnod? Ezzel eleve telik az idő.
2016. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Éjszakai busz. Biztonságos, jó az idő rajta és még várost is nézhetsz. Vagy kocsma, van belőle sok. A pályaudvarok úgyis be vannak zárva, szóval az nem opció, hogy alszol a jó eséllyel már bent álló vonaton.
2016. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pesti ismerősnél?
2016. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi olyan pesti ismerősöm, akihez bepofátlankodhatnék. Egyébként a Hősök terére jön a busz és a Nyugatiból indulok majd tovább. Valami non-stop kocsma nem is rossz ötlet, vagy esetleg valami non-stop McDonald's-ra is gondoltam. :)
2016. aug. 20. 14:12
 9/9 Béluska2016 ***** válasza:
A Blahán non-stop a Meki, de elég gáz az éjszakai népesség. Telefont de vedd elő és ne aludj el mert rögtön rabolnak! Ne állj szóba velük, ne nézd meg hány óra! Nem tudod és kész. Sajnos szomorú de ez van ma Budapesten éjjel. Sétálj, a körút relatív jó és forgalmas kocsma van bőven. De ne idd részegre magad, és ne hagy őrizetlenül a poharad, mert minden megtörténhet sajnos. Én is szoktam így Pesten ragadni, tudom milyen sajnos.
2016. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!