Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön élő, vagy dolgozó...

Külföldön élő, vagy dolgozó magyarok: ha valamit hazaküldtök Magyarországra (ajándék, ruha, egyebek), tömegtől függően mennyit fizettek érte?

Figyelt kérdés
Kérem, írjátok oda, hogy mit küldtetek pl. haza, mennyibe fájt, és milyen tömegű volt kb? Mindegy honnan, Nagy-Britannia, Németország, Hollandia, egyebek, minden játszik. Előre is thx!

2016. aug. 29. 21:00
 1/4 anonim válasza:
19%

Scájc

Általában pénzt soktam küldeni 800ezer-1millio ft (átszámolva) havonta, boritékban lezárva! A buszsöförnek szoktam adni (kB 10,000ft) pénzt cserébe. De elöfördul, hogy küldök csomagot is, édesség, cipő, alkohol... de akkor is megy a boriték és ugyanugy 10,000ft ot adok a sofornek. Kedvesek és megbizhatok, évek óta többen is így csináljuk.

2016. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Bécs-Sopron. Mivel kb minden héten megyek haza így a költség nulla.
2016. aug. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Az egyes ribizli Svájcban.
2016. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én ruháimat és néhány ajándékot k küldenék haza Hollandiából, később GB-ből postán. Nagyon költséges lenne?
2016. szept. 8. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!