Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akit kitiltottak Amerikabol,...

Csuti22 kérdése:

Akit kitiltottak Amerikabol, Kanadai hataron at tud jutni Amerikaba? OLYAN VALASZOLJON KEREM, AKI TAPASZTALT VAGY TENYLEG TUDJA!

Figyelt kérdés
Haza kellett jonnom csaladi problemak miatt, eleg nagy problema miatt! Tudom, hogy a torvennyel nem jo jatszani, kerlek ezt mellozzetek! Nagyon szerettem ott elni, es szeretnek vissza menni, es 2 ismerosom megcsinalta, hogy visszament Kanadanal berelt autoval! Koszonom a valaszokat!

2016. nov. 5. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg a "We are the Millers" c. amerikai vigjatekot, azt hiszem ok ott a mexikoi hatarrol jonnek, de az illegalis hataratlepo ott is illegalis hataratlepot jelent :D. De mellesleg elobb kellett volna gondolkodni sajnos. En nem mennek igy vissza. Ki vagy tiltva, ha megnezik az utleveledet a hataron, mar visznek is, marpedig a hataron megfogjak nezni.
2016. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet. Az ismerőseid kamuztak.
2016. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet ugyan, de meddig tart az ottléted ? Új személyi számot nem kapsz, a kitiltási végzés sem évül el. Örökké bujkálnod kell, lévén hogy illegálisan tartózkodsz az országban.
2016. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves "elobb kellett volna gondolkodni" leirtam,hogy csaladi problema es nem kis problemam volt :)

Utlevelet az ismeroseim is ujat csinaltattak es igy abba nem volt benne a pecset, nyilvan elektronikusan benne van, de azt nem nezik ott csak hogy ervenyes e az utlevel!

Koszonom annak aki normalisan valaszolt!

2016. nov. 5. 10:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En azelottre gondoltam, mielott eloszor illegalis lettel odakint, es emiatt kitiltottak, nem a problemaidra. Ha rendesen mesz ki (ami ugye persze nehezebb, de nem megoldhatatlan), akkor most nem lenne ilyen problema. Egyebkent hiaba csinaltatsz uj utlevelet, pecset nincs benne, de ugyanugy lehuzzak a rendszerben, es ott lesz minden rolad a hataron. Vagy lehet rizikozni, hogy talan epp nem neznek meg annyira, de nem tudom ez miert eri meg.
2016. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szeretem Amerikat, nem volt kockazatos kint elni! :) jo volt nagyon, nem kellett bujkalni,volt hogy Miaminal igazoltatott a rendor es magyar jogsival tovabb engedett adott egy papirt is hogy igazoltatott ;)
2016. nov. 5. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagy tiltva, akkor ki vagy tiltva. Mi olyan érthetetlen ezen?
2016. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz legálisan átmenni, személyre szabott ellenőrzés van, az útleveled adatait ellenőrzik. Hogy illegálisan a több ezer kilométer zöldhatáron át be lehet-e jutni, azt nem tudom, talán Alaszkánál nem őrzik annyira :D
2016. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiàba csinàltatsz ùj ùtlevelet. A rendszerben benne vagy. Azt pedig lekèrik minden belepesnel. Eleve neked a kanadai belèpès is gondot okozna, hisz ha az usa-ból ki vagy tiltva, akkor Kanadàban se fognak beengedni.próbálkozhatsz, de sok remènyt ne fűzz hozzá.

Nem tudom mi volt az a nagy gondod, de nem egy embert ismerek, aki a szülője temetèsère sem ment haza, mert akkor nem jöhetett volna vissza. Ha illegàlis vagy, akkor mindent annak kell alávetni. Semmi indokkal kizàrt a visszaút. Eleve amìg itt voltàl, legalizálhattad volna magad mondjuk hàzassàggal. de ennyi eszed màr nem volt.

2016. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hanyadik ilyen kiutasitottak hogy mehetnek vissza kerdes ez a heten.....mit nem lehet azon megerteni hogy ilyen esetben NEM lehet visszamenni!Vagy egyesek itt komolyan azt hiszik,hogx majd biztosan ő lesz az az egyetlen szerencses akit csak "kicsit" fognak ellenőrizni,sőt jobb esetben rá sem néznek az itlevelére csak egyszerűen beengedik az orszagba a ket szep szemeert!
2016. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!