Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Brexit! Ősszel készülök...

Brexit! Ősszel készülök kimenni ismerős által Angliába de félek, hogy a brexit közbeszól, hamarabb nem tudok menni sajnos. Érdemes készülnöm a kiútra szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az, hogy tartottak egy népszavazást a kilépésről? Miért szólna ez közbe?
2017. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
S hogyan szólna közbe? Ha nincs aktív útleveled, akkor csináltatsz egyet még most, hogy ebből ne legyen probléma, de a Brexit nem azt jelenti, hogy fogják az egész szigetet és belerobbantják az óceánba.
2017. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noisy23 válasza:
100%

Én Londonban élek már lassan 5 éve de ilyen helyzet még nem volt. Itt meg csak tervezetek h mit is hogy is de az emberek úgy gondolják h ez az egész el fog még tartani egy jó ideig...

Alaposan nézz utána neten h mi várható bar az is lehet h addig a brit parlament még 5x megváltoztatja az álláspontjat.... most semmi sem biztos

2017. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb, ami történhet, hogy útlevél fog kelleni. De nyugi, erről tudatni fogják a világot előre, ha így lesz, hogy pontosan mikortól, nem csak úgy egyik napról a másikra fog megtörténni. Az meg szinte biztos, hogy érdemi változás nem lesz őszig.
2017. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert a tv-ben azt mondták, hogy vannak akiknek már most sem sikerül ott munkát találni és a szükséges okmányokat beszerezni..Ezt furcsáltam is, hisz még érdemleges dolog a népszavazáson kívűl nem történt.. Csak félek, hogy felmondok a munkahelyemen és itthon kell maradnom csóróskodni egy másik talán rosszabb fizetéssel megáldott munkahelyen.Szeptember meg több mint fél év még, de szeretnék rákészülni..
2017. jan. 20. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hja hogy dolgozni is akarsz... Az mas.


Jelenleg nem tortent semmi erdemi valtozas. Meg be sem adtak a kilepesi nyilatkozatot, es attol az idoponttol kezdve kabe 2 ev a kilepes, es utana sem tudja senki hogy mi lesz, hogy lesz.

2017. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozni! Számomra annyira egyértelmű volt, hogy elfelejtettem leírni bocsánat! :) Igy nekem most tök para, hogy felmondjak ne mondjak... Ajj :/
2017. jan. 20. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy nem kellene közszolgálati tévéket nézned.

És beiratkozhatnál valami rendes isokába is. Hidd el, az intelligenciád fejlődésével mindenkinek jkönnyebb lesz.

2017. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy ilyen kedves emberek vannak, hogy az agyi szintemet méricskélik... Na ezért is jobb lesz innen eltakarodni... Elnézést, hogy feltettem egy kérdést és nem sikerült egyértelművé tennem. Szerintem nem csak én nézek a köztévét de majd átkapcsolom legközelebb a mesecsatornára te bunkó!
2017. jan. 20. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Nezd, akar van Brexit, akar nincs, csak ugy felmondani es kimenni a semmire mindenkeppen ugras a sotetbe. Ezen a Brexit nem valtoztat semmit.
2017. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!