Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki járt már Thaiföldön (pl....

Ki járt már Thaiföldön (pl. Phuket)?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.

Például, hogy egyénileg mennyire kivitelezhető megszervezni egy ilyen utat. Tehát külön a repülőjegyet és külön a szállást lefoglalni, hogy olcsóbban jöjjünk ki, mintha szervezett útra mennénk. Ott helyben melyik várost ajánlanátok? Lehet egyénileg fakultatív programokat szervezni helyben? Érdemes autót bérelni?

Továbbá elég sok szigetből tevődik össze, Phuket tűnik olyannak, ahol leginkább egy helyen van sok látnivaló, ezért is érdekelne főként ez, de más ötleteket is szívesen olvasnék! :)

Köszönöm!



2017. jan. 24. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű repjegyet én a momondo.com oldalon szállást a trivago.hu oldalon néztem. De van ezer másik, kinek mi tetszik, melyiket tartja a legjobbnak.

Mi Katan voltunk az a nyugisabb része. Az egyetlen macerás a taxi volt, véletlenül egy nagyobb taxihoz mentünk (kisbusz). Nagyon gáz volt, bevittek minket valami turista irodába, hogy foglaljunk túrákat.. Aztán meg rossz hotelnél raktak le. Minden más jó volt, rengeteg étterem van, érdemes körbejárni a szigetet. Én autot nem bérelnék, de mondjuk én még Budapesten sem vezetek szívesen..

2017. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

A vezetéssel nem lenne gond.

Akkor tehát teljesen megoldható egyénileg hogy helyben elintézzük, hogy mindent meg tudjunk nézni fakultatív programok által? Ezek kb mennyibe kerülnek? Főleg az olyan partok érdekelnek, amit mondjuk csak víz felől lehet megközelíteni.

Nektek repülőjeggyel, szállással, kajával kb mennyire jött ki? :)


Köszönöm!!

2017. jan. 24. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
mi voltunk tavaly, pont ilyenkor. írj rám konkrét kérdésekkel és megválaszolom.
2017. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!