Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol és milyen árban tudnék...

Reni120 kérdése:

Hol és milyen árban tudnék returnjegyet vásárolni Budapestről Krakkóba?

Figyelt kérdés
Áprilisban mennék mindössze egy hétre, mivel a barátom Lengyel. Ő rendszeresen a Polskibusszal utazik ha látogatóba jön és javasolta hogy én is mehetnék busszal.A probléma már csak az, hogy nem tudom merre tudom megvenni a jegyet.Mielőtt bárki bármit mondd, igen, megnéztem a busz honlapját és igen, rákerestem már interneten de semmi hasznosat nem találtam.Nem vagyok biztos benne hogy az állomáson meg lehet e venni, és fölöslegesen nem utazok be megnézni,mivel az plusz költségekkel jár.. válaszokat előre is köszi ^^

2017. febr. 15. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A PolskiBus weboldalán tudod megvenni a jegyet. Ha "rákerestél", mi nem egyértelmű?
2017. febr. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan kivancsi lennek az ilyen "kerestem de nem talaltam semmit" emberek keresési módszerére........hogy lehet semmi hasznalhatot sem talalni amikor a neten minden fent van!
2017. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!