Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mik voltak és mik azok a...

Mik voltak és mik azok a helyek ahova életed során el szeretnél utazni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Karibtengeren már többször voltunk, Indidai Oceánra is sikerült eljutni. Èszak Amerikába is voltam.


A nagy álmom Hawaii, és Japán, a férjem pedig Afrika külömbözö pontjaira akarna menni.

2017. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Indonezia, Nepal, Peru,,Egyiptom meg meg sok mas sikerult es ami meg cel Etiopia, PNG, Bolivia, Madagszkar stb
2017. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legnagyobb álmom, hogy eljussak Texasba.


Gyerekkorom óta nagy vágyam volt kimenni Angliába - azóta 3-szor sikerült kiutaznom oda. Emellett jártam még Kanadában - ez a út váratlanul jött össze, hihetetlen nagy élmény volt.

2017. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uj Zeland :)

Jelenleg az indiai ocean kozepen elek, ebbol kifolyolag Afrika, Azsia van kozel, volt is alkalmam mar par orszagot megjarni errefele.

Sokaig volt nagy alom USA, vegul ossze is jott.

Europat bejartam keresztul-kasul, ott mar nem nagyon van ujdonsag.

Ami a legnagyobb elmeny volt, az Szvazifold : Afrika utolso abszolut monarchiaja, teljes torzsi elettel (lasd a ferfiak meg mindig tehenert veszik a felesegeiket, es annyi lehet nekik amennyit el birnak tartani, de nem lehet tobb nekik mint a kiralynak, akinek jelenleg 25 van :) ) Ugyanakkor jelen vannak a modern vilag vivmanyai is, persze eleg nagy a kontraszt. Ajanlom mindenkinek :) de ugyanilyen nagy elmeny volt Madagaszkar is. Teljesen kulon vilag, ahol az ember elfelejti minden gondjat-bajat, teljesen atertekelodik az egesz eletfelfogasa...

2017. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kína. Nagyon nagyon szeretnék oda eljutni. Persze sok más helyre is, ha tehetném körbeutaznám az egész világot, de ha választani kéne akkor Kína.
2017. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mik voltak - Alaska


mik azok - a világűr

2017. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Spanyolország,Ausztráliában Brisbane és Sydney,Florida-állam Amerikában.
2017. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Londonba nagyon szerettem volna régebben, azóta már évente 2x járok. New York volt még nagy álom, oda nyáron megyek. Szeretnék még eljutni Izlandra is.
2017. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!