Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bravo Travel vagy AkciósNyaral...

Bravo Travel vagy AkciósNyaralások utazási irodákkal volt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Görögországi buszos utat néztünk náluk, elvileg a 2 név ugyanazt az irodát takarja.
2017. febr. 24. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kerdest ki tudtad irni, akkor siman van eleg kompetenciad ahhoz, hogy ne vegyel igenybe ilyen "szolgaltatasokat" (meg plane ne zotykolodj veluk ket napot, amikor a wizzair nyarra 8-10 ezerert arul jegyeket Gorogorszagba).
2017. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont ahová menni szeretnénk nincs reptér, illetve jogosítványunk sincs a reptérről eljutni egy másik városban lévő hotelbe. Egyébként köszönöm a feltételezést az intelligenciámmal kapcsolatban! ;)
2017. febr. 24. 11:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mellékesen Budapest kicsit több,mint 100 km! Nyilván nem ez a legjobb,de a legegyszerűbb megoldás.
2017. febr. 24. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megmondanád, hova mennétek, segítenénk abban, hogy a reptérről hogyan juss el az adott helyre.

Tudod, Görögországban is van busz, vonat.

De ha mégis azt mondod, téged nem érdekel a 10 ezer forintos retúr repülőjegy (vagy ami rosszabb, képtelen lennél önállóan utazni), fölmerül a kérdés, ugyan milyen véleményt akarsz egy olyan cégről, amelyik kiáll egy busszal, ülsz rajta 22 órát, kirak egy szálláson, egy hét múlva meg hazahoz?

Mit kell ezen magyarázni, értékelni?

2017. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már lehet nem aktuális, csak érdekelne, hogy végül utaztál-e velük. Én igen, foglaltam náluk egy török nyaralást, minden jó volt. Be sem kellett mennem hozzájuk, mindent emailben intéztünk...nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Én csak ajánlani tudom a Bravo travelt -több weboldaluk is van amúgy :))))) úgyhogy lehet válogatni rendesen az ajánlatok között :D
2019. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maxmachine válasza:
Van, akinek gürcös megszervezni a nyaralást, nekem is elég a munkával kapcsolatos ügyintézés. Ezért is utaztam velük (igaz, nem Görögországba), nagyon kedvesek, segítőkészek voltak és egy csomó plusz infót megtudtam. Legközelebb is velük utazok.
2019. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!