Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vidéki egyetemen nehéz fenntar...

Vidéki egyetemen nehéz fenntartani magad?

Figyelt kérdés
Pesti vagyok, haverom monortol lakik egy faluban, mindketten végzősök vagyunk és vidéki egyetemen gondolkozunk, csak nem tudjuk mennyire éri meg ( suli mellette valami meló, bulik, kaja, ruha, stb). Nagyon nehéz fenntartania magát egy egyetemistának?

2017. febr. 24. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Komoly egyetemen nem nagyon lehet bulizni és dolgozni a tanulás mellett vidéken sem. Ha nincs kolesz és ösztöndíj, akkor elég sokba kerül.
2017. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Azért szólok csak, hogy megértsd, egy egyetemre való bekerüléshez alapvető készségek kellenek. Például szövegértelmezési készség.

Igazad van, amikor azt mondod magadban, a vidéki egyetemre utazni kell, beteszem hát a kérdésemet az utazás rovatba, azok is biztosan voltak már vidéken.

Vagy mégsem??????

Gon-dol-kozz.

Szedd elő az irodalom és matek könyveidet és készülj picit komiolyabban.

Hidd el, nem az anyagi része lesz a tanulásodnak megerőltető, hanem az a sok betű, amit meg kell(ene) értened.

2017. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen szakon vagy. Ha nagyon nehéz és mindne órára be kell járni, akkor szerintem eséyltelen dolgozni mellette, max. hétvégén lehet. Pl. én bioszos voltam, minden előadásra kötelező volt bejárni, tehát nem tudtam dolgozni, barátom föcis volt, nekik nem volt kötelező bejárni és félév közben nem is írtak semmiből zh-t, ő tudott mellette, nekünk 2-3 hetente minenből ZH is volt, volt amelyikből 1 órán 3 is volt, mert kellett beugrózni, hogy bent maradj, azután óra végén egy ZH, aztán délután el kellett küldeni a jegyzőkönyvet is még.
2017. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!