Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már valaki a jelen lévők...

Volt már valaki a jelen lévők közül Dubai-ban? Vagy valakinek ismerőse, aki esetleg mesélt az utazásról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a Dubai arabok hogy viszonyulnak a turistákhoz. Kinézik őket esetleg? Ilyesmikre lennék kíváncsi. Vagy mennyire hajtanak a turista nőkre? Attól függetlenül, ha esetleg azok a férjükkel érkeztek.
2017. febr. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fogtok erdekelni csunyan mondva. Az egy turista paradicsom alapbol telitve kulfoldiekkel.
2017. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak veletek foglalkozni. Csak ne viselkedjetek megbotránkoztató módon. Nyaralóhelyen meg csak turistákkal fogtok találkozni meg a személyzettel.
2017. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szia! Én erősen cáfolnám az előttem hozzászólókat,nekem teljesen az ellenkezője a tapasztalatom..voltak helyek ahol valóban ránk sem néztek de néha ( helyi nők) oda kapták a fejüket mikor hangosabban beszélgettünk illetve nevettünk.Igazából mindent elárult a tekintetük mit gondolnak rólunk.De az egyik barátnőm egy "ajánlatot" is kapott, pszichológiát tanul a csaj és elkezdte analizálni vagy mi, szerencsétlen pasit, hogy biztos nincs elég önbizalma azért ilyen ha akarja megbeszélhetik, természetesen ott hagyott minket a férfi. Jól kiröhögtük csórikámat.. Egyébként ha a férjeddel utazol az más, tiszteletben tartják, hogy házas vagy. Szerintem...
2017. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

A vilagon az egyik legbiztonsagosabb es legkulturaltabb, azonkivül a leggazdagabb hely. Mint turista, illik alkalmazkodni az ottani szokasokhoz. Muslim allam, tehat a vallasuk a nöi provokaciot nem toleralja. Ha bemesz egy mosche-ba, akkor a fejedre rakj egy kendöt, es ne sortba menj be, meg spagettipantos ruhaban.

A turista nök egyaltalan nem erdeklik öket. Negy felesegük lehet a vallasuk alapjan, ha 3-4 dubai nöt latsz egy kavezoban, vagy Gucci szalonban bevasarolni, akkor biztos lehetsz, hogy azok a felesegek együtt. Iszonyu gazdagsagot fogsz latni ott. Nekem az egyik kedvenc destination-om, sokkal jobban tetszett, mint pl. Abu Dhabi, föleg az epiteszeti kultura miatt.

2017. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk volt egy pár hódoló persze nem azért mentünk oda, hogy udvaroltassunk magunknak és ezt meg is mondtuk nekik és el is fogadták. Ebben is különbözik pl. egyiptomtól természetesen össze sem hasonlíthatóak dubaial. A másik ország amit példaként említettem kitartóbban ostromoltak minket. Természetesen ott is hiába de többször meg kellett magyaráznunk, hogy nem pasizni jöttünk hanem kikapcsolódni, szórakozni.persze mindenkinél màs a tapasztalat én elmondtam az enyémet. Talán függ a külsőn is, kihez, hogy állnak... fene tudja. Bocsi négyes de mivel a válaszod alapján, hogy "a turista nők egyáltalán nem érdeklik őket" ezzel kb.az én válaszomat figyelmen kívül hagytad. 3-as voltam.
2017. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!