Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mallorca, Korfu, Zakynthos,...

19850413 kérdése:

Mallorca, Korfu, Zakynthos, Rodosz?

Figyelt kérdés

Mennénk nyaralni a párommal, de sajnos nem tudjuk, hogy merre is induljunk... :) Ez a 4 úti cél maradt a tarsolyban.

Ki melyiken t ajánlaná. Annyi van a dologban, hogy nem szeretem a hideg vizet mint pl Horvátország...

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 5. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül, én Majorkára mennék el legszívesebben. Az egyik rokonom és a családja ment el 2 hére, pénzügyileg sem volt annyira megterhelő (nem tudom, hogy a többi mennyire drága).
2017. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korfu gyönyörű és aránylag olcsó,16x voltam,elhiheted! :) Mallorcára most megyek májusba,így még nem tudom milyen,de biztatónak tűnik.
2017. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek kozul csak Korfun jartam, azt nyugodt szivvel ajanlanam.
2017. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mallorcara akkor menjetek, ha nem zavar, hogy tobb nemet turistaval talalkozol mint helyi lakossal. Foleg a nagyobb varosokban. Megmondom oszinten, nekem emiatt nem volt annyira jo elmeny. A sziget gyonyoru egyebkent.

Rodoszon is jartam, igaz 20 evvel ezelott, de az nekem nagyon tetszett. Szinten gyonyoru hely, es nagyon jol ereztem magam.

A viz homerseklete fugg attol, hogy mikor mennetek. Mallorcan azert nyar elejen meg nem tul kellemes. Rodoszon augusztusban jartam, nekem egyaltalan nem volt hideg a viz (ez nyilvan fugg attol is hogy a sziget melyik reszere megy az ember).

2017. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia. Mi Németorszagban elünk,nekunk az elso számú terv az volt ,hogy Mallorcara megyünk .(innen jóval olcsóbb mint Magyarországról ) ...aztán elkezdtem Zakynthosról is videókat nézni és beleszerettem :-))),idén augusztusban oda megyünk ...Mallorca marad másik alkalomra ;-) .Zakynthosról ismerőseim akik már jártak ott ,ódákat zengenek ...alig várom ,hogy lássam . ;-)
2017. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zakynthost én is nyugodt szívvel ajánlom. :)
2017. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen Zakynthos,mi is oda készülünk párommal. :)

Mallorca és Korfu sem rossz választás.. :D Maradjunk annyiban,hogyha Görögország akkor Zakynthos, ha Spanyolo. akkor Mallorca.

2017. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ti mikor és hová mentek Zakynthoson kedves utolsó ? ;-)
2017. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Rodosz
2017. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ti mikor és hová mentek Zakynthoson kedves utolsó ? ;-)


Először a Navaggio öbölben voltunk,1 hetet, 2015 nyarán. (Talán július elején? nem emlékszem pontosan)

Kalamaki-Tsilivi-Argassi-Agios Sostis volt a második nyaralásunk,az 2016 július vége-augusztus eleje.


Viszont most mérlegeltünk,és lehet,hogy Korfu-Sidari lesz az idei célpont.

2017. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!