Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Budapestről Bajára küldök...

Ha Budapestről Bajára küldök egy csomagot, nagyjából mennyi idő kell, míg eljut a személyhez?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek születésnapja lesz áprilisban, és tudni szeretném, hogy nagyjából mennyi időbe telik, míg eljut hozzá az, amit küldök neki

2017. márc. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora csomag. Én is küldtem már így szülinapra dolgokat, de azok befértek kisebb-nagyobb buborékos borítékokba és mivel elsőbbségivel kértem, másnap reggel már ott is voltak (persze nem árt ha előző nap délután 4-ig feladod, ami nem szentírás, csak legtöbb helyen valamikor késő délután indítják a kocsikat)


Ha két nappal az esemény előtt küldöd el, akkor mindenképp előtte vagy aznap ér oda.

2017. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Max 3 munkanap, de nekem általában a normális csomag másnapra odaér, ha délig feladom. Egyébként a bubis boris megoldás megszűnt, csak postán maradóra lehet feladni. :/
2017. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van. Legkésőbb 1. nap végén a postáról bemegy az elosztóközpontba. Max. 2. nap végén az elosztóközpontból a bajai postára. 3. nap kézbesítik.


De ha nagyobb postán adod fel, akkor van esély rá, hogy már másnap reggelre Baján van a csomag és viszi is ki az ottani postás.

2017. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2017. márc. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!