Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 300 ezer forintból, egyedül,...

300 ezer forintból, egyedül, ti milyen utazást szerveznétek? Hova mennétek? Gondolkodom a seychelles-en, de lehet olyat kéne ahol szerveznek mellém fiatal (26 vagyok) útitársakat.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

300 ezerbol Seychelles-re nem igazan jutsz el, az also hangon is leginkabb a duplaja. (Kiveve ha ez a penz csak a repjegyen kivul, helti koltopenznek van szanva...)


Ennyi penzbol max Europa (Gorogorszag, Spanyolorszag, esetleg egy rovidebb Olaszorszag, vagy Torokorszag, illetve valamelyik Eszak-Afrikai udulohely (Tunezia, Egyiptom...) jonne ki.

2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes, hogy én találtam 180 ezerért retúrjegyet a seychellesre frankfurtból. De azért köszönöm szépen a választ!! Nincs harag.
2017. márc. 21. 20:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de Frankfurtba is el kell jutni, és a szállodákat a szigeteken aranyárban mérik. 300 ezerből tényleg felejtős.
2017. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó de el kell jutni Franfurtba, meg majd Mahén a repcsitértől a szállásra, amit csak taxival tudsz ami drága. Tehát az utazás 250 alatt nem áll meg. A maradékból még valami csöves hostelbe sem tudsz elmenni mert alsó hangon 10 rugó egy éjszaka de olyan helyen ahol 8-an vagytok egy szobában. És akkor még nem ettél nem csináltál semmit. 450-500 ezerből már ki lehet hozni egy low budget nyaralást, de annak meg nem sok értelme.
2017. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a felvilágosítást.
2017. márc. 21. 21:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ennyiből európai nagyvárosokat látogatnék meg. Pl. Amszterdam, Rotterdam és Hága, kb. egy hét alatt.
2017. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekelnek az európai nagyvárosok. Láttam már az összeset. Az extrém helyek érdekelnek.
2017. márc. 21. 21:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb helyre jöttél szerintem, látod, megmagyarázzák neked egy pillanat alatt hogy a 300ezer semmire se elég, inkább ne is menj sehova:D


Szerintem sok szép helyre el lehet jutni ennyiből, a legfontosabb kérdés hogy bírnál-e egyedül utazni. Ha nem, akkor szervezett utak maradnak, amik jellemzően szarabbak és drágábbak mintha magadnak raktad volna össze a trip-et, vagy az, hogy te megszervezel egy utat és megpróbálsz rá az ismerettségi körödből embereket találni, de ez meg egy rémálom, próbálni mindenkinek megfelelni, nem sikerül sosem.


Nem írod hogy mikor utaznál, a válasz függne ettől is, illetve attól hogy mennyire szeretnél király módon élni. Gondolok itt szállás-utazás-ellátás igényekre, pl:

- Repülő, busz, autó, vonat

- Hostel, hotel, privát szoba, saját lakás, etc.

- Napi háromszori zsíros kenyér hagymával, esetleg főznél magadnak, vagy háromszor étteremben ennél

Azt sem írod hogy mennyi időre mennél, tehát összességében azért nem sok támpontot adtál sajnos, ha ezeket megírnád megpróbálnék válaszolni szívesen.

2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Simán utaznék egyedül, sőt, a kanári szigeteken 3 hónapot töltöttem egyedül, de nem volt túl szervezett az az út.
2017. márc. 21. 21:45
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha tehetem minimálra venném a dolgokat. Hostel, vagy akár couchsurfing... inkább főznék magamnak, de a zsíros kenyér sem rossz, autóbérlés sem feltétel, de azért egy motorbérlés jó lenne.
2017. márc. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!