Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eltudok valni a vietnami...

Eltudok valni a vietnami felesegemtol?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

egy kicsitbonyolult a kerdesem de remelemtudtok segiteni nekem.

2015 decembereben hazasagot kotottem egy vietnami novel neki allampolgarsag kell vagy zoldkartya ...en meg kaptam tole penzt cserebe.

na mar most nekem azota csaladomlett .1 honaposa kislanyom es ez most kiderult itthol.

a baratnom feltetele az h csak ugy marad velem ha elvallok. na de mar most nekunk az lett a megallapodas h 3 ev hazassag es utannavalunk el. a kerdesem az lenne hogy eltudokattol en vallni tole ?


vagy kikell varjam a 3evet?



legyszi lenezo komik nem kellek csak aki tud segitenu...koszonom.



2017. márc. 23. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te USA állampolgár vagy? Magyarországon nincs zöldkártya.

Érdekházasság létezik, de az nem képez jogi alapot semmire. Ilyen szerződés sem lehet köztetek. Sem írásban, sem szóban.

Válni válhatsz, de becsaptál két embert.

2017. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor ebbolsemmi rendorsegi ugy nem szarmazhat belole?
2017. márc. 23. 12:27
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Inkább az van, hogy két nő próbál kihasználni!

Az egyiknek az állampolgárságod kell, a másiknak meg a pénzed.


Megoldás, hogy betartod az első csajjal szemben amit vállaltál.

A másodiknak, meg ne hagyd, hogy zsaroljon egy gyerekkel, amiről még azt sem tudni, hogy BIZTOSAN te vagy-e az apja?

Vagy csak pénzt néz ki belőled?!

2017. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha megszeged az üzleti egyezséget és 3 év előtt elválsz, a pénzt vissza kell fizetned - duplán. Nem tudom, hogy van-e ilyen írott törvény, de ha nem így teszel, számíthatsz a másik szerződő fél bosszújára. A barátnőd meg 1 hónapos újszülöttel nem fog nagyon ugrálni. A kérdés az, hogy mennyire tudsz - ha már eddig csaló voltál - becsületessé válni.
2017. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
teljesen nemtudok mar mit csinalni..
2017. márc. 23. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát látod.....az érdekházasság már csak ilyen....
2017. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
...és mindkét nő érdekből akar tőled valamit!
2017. márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Namost ha kiderul hogy penzert, erdekbol kotottel hazassagot, te is nagyon megutheted a bokad.


Ha nem akarsz belole rendorsegi ugyet peldaul hatosag felrevezeteseert (nezz utana a BTK-ban, hany ev jarhat erte, de ha nem is csuknanak le, egy csinos kis penzbuntetesre, illetve priuszra azert szmithatsz) akkor szerintem vard ki a harom evet es utana valj.


Es maskor tanuld meg, hogy ha valakivel parkapcsolatra lepsz, annak azert hs lehet, mondj el mindent. Plane mielott gyereket vallalsz vele.

2017. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 B. Kati válasza:
Nem pontosan értem, hogy mi 'derült ki"? Most tudtad meg, hogy van egy kislányod? Vagy az, hogy feleséged van, még ha csak papíron is? Ha az első, akkor én azt mondom, hogy ez nem a "barátnőd", hanem a gyermeked anyja.Az más kérdés, ha tovább akarsz vele kapcsolatot. Ha a második verzió, akkor te is ludas vagy ám, mert nem mondtad el neki. Nos, mindkét esetre igaz az, hogy le kell ülni beszélni a dologról őszintén. Ha értelmes a hölgy, meg fogja érteni, hogy komoly büntetésre számíthatsz az érdekházasság kötése miatt. Problémád lehet a "feleségeddel" és annak akár még a családjával is. Azaz, elképzelhető, hogy akkor nem fogsz tudni vele és a kislányoddal sem együtt lenni. Butaságot csináltál, de ez már megtörtént, mindegy is. Szerintem ne tetézd a bajt. Ha a barátnő ezt nem érti meg, akkor ő sem az igazi, érdek nélküli barátnő, ne haragudj meg ezért. Kérdés, hogy TE kellesz-e neki, vagy valami más miatt kötődik hozzád???
2017. márc. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 B. Kati válasza:
Amúgy elválni el lehet mindenkitől, csak a mérlegnek 2 serpenyője van. Megéri-e?
2017. márc. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!