Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Párommal szeretnék haza...

Párommal szeretnék haza utazni Ukrajnába, dd ő Afrika, milyen papírok kellenek ehhez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy részemről Ukrajnából kell valami meghívó a anyumtól,de hallottam azt is,hogy nem,elég ha csak bemegyek Pesten az ukrán nagykövethet és ott el lehet intézni,szóval tanácstalan vagyok,mi tévő legyek?
2017. márc. 26. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy remek kérdés, amibol annyi derul ki, hogy a parod Afrika maga. Hogy ki milyen allampolgar, ami mervado lenne bevandorlas es beutazas szempontjabol, arrol szo sem esik.
2017. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piterek45 ***** válasza:
100%
Igen, az elso dolog hogy melyik afrikai orszag alampolgara ( majd 60 orszag van afrikaban ) Es az is fontos hogy van -e legalis EU tartozkodasi engedelye.. De mindenkeppen vizumkoteles lesz ha csak nem magyar allampolgar vagy lengyel...
2017. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Camerooni állampolgár,és igen,van itt tartózkodási engedélye,lakcíme illetve útlevele...
2017. márc. 27. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor keresd ki, hogy mik Kamerun es Ukrajna kozott a hatalyos beutazasi szabalyok, majd pedig ha nem egyertelmu akkor lepj kapcsolatba a megfelelo nagykovetseggel (vagy hivd fel az ukrajnai nagykovetseget, hogy tartozkodasi engedellyel milyen beutazasi szabalyok vonatkoznak ra).
2017. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha rámész az Ukrán Nagykövetség konzuli osztályának honlapjára vagy felhívod őket. Ott megtalálsz mindent.
2017. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez lesz,köszönöm
2017. márc. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!