Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 1 millió forintot milyen...

1 millió forintot milyen utazásra érdemes elkölteni?

Figyelt kérdés

2 főnek, összesen 1 millió forintból hová érdemes elutaznia, ami tényleg megéri?:) Mondjuk 10 napra.

Ti hová mennétek?


2017. márc. 27. 15:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Karibi-térség. Kuba, Mexico.
2017. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%
Fejenkent fel milliobol azert egy 10napos nyaralatol sokkal értelmesebbet is ki lehet hozni....
2017. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 piterek45 ***** válasza:
92%
Nagyon sok helyre.. Kuba, ,Kenya, Thaifold,( ezekben voltam a tavoliak kozul es ilyen sorrendben ajanlanam ) de ezenkivul mas Karib szigeti , vagy Afrikai, Azsiai orszagok - Dominikana, Mexico ( nem karib de kozel van hozzajuk ) Madagascar, Maledives, stb...
2017. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Kinek mi az értelmes. Nekünk a nyaralás nem abból áll, hogy a tengerparton fekszünk 2 hetet, aztán hazajövünk, hanem alapból az úticélt az alapján választjuk meg, van-e világörökségi része, eltérő látványvilág legyen az eddig látottaktól, és amíg egy másik országban tartózkodom, lejárom a lábam az adott helyen, csak, hogy minél többet láthassak belőle. Nekem ez az egyik értelme az életemnek. Egy, és rövid életünk van, ha már itt vagyunk ezen a bolygón, ne úgy távozzak, hogy semmit nem láttam belőle!:) Elvégre vissza nem térő lehetőség itt lenni a Földön!:)
2017. márc. 27. 16:17
 5/32 anonim ***** válasza:
24%

"alapból az úticélt az alapján választjuk meg, van-e világörökségi része, eltérő látványvilág legyen az eddig látottaktól, és amíg egy másik országban tartózkodom, lejárom a lábam az adott helyen, csak, hogy minél többet láthassak belőle. Nekem ez az egyik értelme az életemnek."


Ha te tenyleg eszerint elnel, mar lenne egy vegtelen listad helyekrol, ahova el akarsz jutni es nem tetted volna fel a kerdest. Itt volt az ujjaim begyen egy reszletes valasz nehany remek uticelrol, de egy almodozo (esetleg fizetett, "hivatasos") forumbetyar kedveert nem fogok potyogni, mint a hulye, ez a hozzaszolasom legyen gondolatebreszto a tobbieknek, akik tul szivesen segitenek barkinek.

2017. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Drága jó kérdező, az imént annyira öntudatosan jelenkeztél be, pénzed is van, határozott céljaid is vannak, mi lenne, ha ezegyszer te magad próbálnád felfedezni, mi is érdekel téged?

Előszedheted például a már említett világörökségi listát, aztán keress mellé vonat-vagy repülőjegyeket. Nem nagy ügy.

Megjegyzem, egymillió forintnyi összeget csak a sznobok és a tájékozatlan nagyzolók tolnak el egy nyaralásra.

Ha tisztességel - és célokkal - gazdálkodsz, a fél világot fölfedezheted ennyi pénzből.

2017. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ez csak utazás+ szállás vagy a költőpénz is benne van mert ha igen akkor azért ez elég karcsú
2017. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Van listám, elhiheted, de most nem érek rá bepötyögni.:) Tudnék mondani olyan helyeket, amikről sokan még nem is hallottak, mert nem látnak túl Párizson és New Yorkon... De gondoltam, ettől függetlenül kérdezek és gyűjtök infót, mert azt hittem arra szolgál ez az oldal.:) És nem azért kérdezek, mert ennyire béna vagyok, hogy pénzem van, de ötletem nincs, nagyon is van, de gondoltam még meghallgatnék más embereket is. Mi az, ami másoknak megérte, vagy épp csalódtak egy adott helyben. Nem tudtam, hogy ez ekkora gond lesz egyeseknek.:)

Ha savanyú a szőlő, akkor görgess tovább kedves 54%-os! Más kultúrákat megismerni, felfedezni a világot, ahol élsz... erre én nem eltolom a pénzt, hanem áldozok rá, mert nem szeretnék annyira üres életet, mint a Tied. Ne legyél ennyire besavanyodva, inkább menj és láss világot Te is, ne másokat szólj le ok nélkül. Egyértelmű irígység ez az egész részedről, mert ennyire indulatosan írni egy ártatlan kérdésre... hát...nyilván nem tetszik, hogy valaki csak úgy elkölt ennyi pénzt utazásokra. De nem a Te pénzed költöm, miért fáj ennyire, ha más utazik? Nem dohányzom, nem járok bulizni, nem verem el a pénzt minden héten a mekiben zsírra és cukorra, nem költök műkörömre, műhajra, műszempillára és nem égetem a villanyt délután 5kor, amikor még világos van (mint sokan mások...), így megmarad a pénzem, amiből aztán utazhatok. Sokan csodálkoznak, ha valaki csak így kiruccan többszázezer forintból valahová, és egyből leugatják, hogy szórja a pénzt, de abba már nem gondolnak bele, hogy a legtöbb ember mennyit megspórolhatna, ha nem költene minden szarra az év 365 napján.:)

2017. márc. 27. 16:56
 9/32 anonim ***** válasza:
20%
Ha ertelmezed a hozzaszolasat, tan megerted, hogy az 54%-os nem irigysegbol ir, hanem azt kifogasolja, hogy te "10 napos nyaralasra" koltesz ennyit, 10 nap alatt nem fogsz te megismerni semmilyen kulturat, csak megnezni kivulrol a latvanyossagokat. Ennyi penzbol ketten kb fel evet tudnanak tolteni Tajfoldon, na, ott mar kozelebb kerulnel a kulturajukhoz.
2017. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
19%
Kerdező...szerintem ne erőltesd ezt a gagyi dumádat.....meg mire legyünk irigyek?!?Amugy szamomra több mint megmosolyogtató ez az egesz,ahogy jatszod itt a nagy tapasztalt utazót,de azert ide jössz erre az oldalra kerdezni a vakot.......
2017. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!