Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én nem akarok menni...

Csak én nem akarok menni osztálykirándulásra, ezek után ugye nem tagad ki az osztályom?

Figyelt kérdés

Csak én nem akarok menni. 2 napos lenne, egy éjszakával. A barátaim mind mennek. De nekem annyi kedvem sincs ehhez az egész mint hosszába felvágni az ereimet...Meg ha elmennék is akkor is a szoba sarkában lennék egész végig és telefonoznék. Azt hiszem bobozni mennénk, meg valami bazilikát látogatni, meg vitorlás hajózni. Kifejezetten utálom a hajókat és a bobot. Bazilikát meg ki akar meglátogatni?! Egyszóval egy rakás szar lenne az egész. De persze hogyha tanulási időből menne akkor elmennék, de érettségi szünetben lesz, szóval a saját szabadidőmet b*sznám el.

Furcsa lesz ez a többieknek? Ezentúl mindenből ki fognak hagyni? Vagy mi?


15/L



2017. márc. 29. 21:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
54%
Ha ennyire nem akarsz inkább ne menj
2017. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Téged érdekelne, hogy ki nem megy osztálykirándulásra ha te mennél? Senkit se érdekel szerintem annyira.

De amúgy, tudom tudom, mindenki ezzel jön, hogy élvezd ki a fiatalkorod meg ilyenek, de tényleg nem rossz egy kis osztálykirándulás. És nem a bazilika vagy a program miatt, nem is emlékszem mik voltak. Viszont a társaságra emlékszem, meg hogy milyen jókat hülyültünk és kerestük a bajt. Ha a barátaid mennek és tényleg barátok, sokat lógtok együtt, én mindenképp ajánlom, hogy menj, mert jó buli szokott lenni. A bazilikázás meg szerintem nem több 1-2 óránál.

2017. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ha te úgy érzed, hogy semennyire nincs kedved menni akkor mondd le, ez a te döntésed, a barátaidnak meg megmondod, hogy dolgod lesz, vagy csak elmondod, hogy neked az egészhez nincs kedved és nem mész nekem is volt már ilyen, és a későbbiekben csak emiatt nem hagytak ki semmiből de ez barát függő is. Viszont ha mégis elmennél akkor lehet jól éreznéd magad. 16/L
2017. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tagad ki az osztályod, lesz*rják. Esetleg valóban megjegyzik, hogy ezt a hülyét kár bárhova hívni, csak a telefonja érdekli. Aztán a barátaid szépen nélküled mennek oda is, ahova esetleg elmennél, és szépen kimaradsz minden jó buliból. Akkor aztán nyomkodhatod a telefonod, mert nem marad más...
2017. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
82%
Nem hinném hogy kitagadnának egy ilyen eset után az osztálytársaid. Tavaly én sem mentem el, mert nem volt kedvem drága pénzért sz*r helyekre menni, és elfecsérelni az időmet a sok bolondra. Idei kirándulásra is már most se nagyon vagy kedvem, mert inni, meg füvezni terveznek a többiek. A lényeg, ilyenkor ne a másikat nézd, hogy hűűű mit fog ehhez, meg ahhoz szólni. Mert te vagy a fontos nem a másik! De, attól még változhat ehhez a hozzáállásod, mivel tavaly a barátnőm azt mondta, ha én nem megyek el a kirándulásra, akkor ő se megy. Aztán, mikor beszéltem telefonon egy másik osztálytársammal, hallottam hogy milyen jól is érzi magát nélkülem.
2017. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2017. márc. 31. 06:04
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy ilyen dolog ekkora gondot jelent számodra, mi lesz, ha állásod lesz és a munkaadódnak elvárásai lesznek veled szemben? És nem olyan elvárások, hogy bobozni kell és bazilikát látogatni.
2017. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi köze van a bobozáshoz meg a bazilikához, annak hogy később a főnökömnek elvárásai lesznek felém. Elmondanád? És most ne úgy érts hogy, rossz indulatból kérdezem, tényleg nem értem.
2017. ápr. 1. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Úgy értettem, hogy az osztálykirándulás egyfajta szórakozás, nem kell tanulni. Azt furcsállom, hogy egy kevésbé jó szórakozás már ekkora gondot jelent számodra. Amikor én voltam iskolás, fel sem merült, hogy valaki ne menjen el az osztálykirándulásra. Azt hiszem, az osztályfőnökünk mondta is, hogy mindenki menjen.

Szóval nem egy megterhelő dolog, mégis akkora ellenszenvet vált ki belőled, mintha ez egy hatalmas szenvedés lenne. És ennél vannak keményebb, nehezebb dolgok is, erre említettem a munkahelyet.

2017. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Hadd döntse már el, hogy számára mi a szórakozás. Nem vagyunk egyformák.
2017. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!